اروپا

قلعه التز از دیدنی های آلمان

قلعه التز آلمان

Burg Eltz

قلعه التز قرون وسطی که در جنوب غربی آلمان قرار دارد هنوز تحت مالکیت خانواده ای به همین نام است که حدود ۸۰۰ سال قبل در این مکان زندگی می کرده اند. مالک کنونی این قصر دکتر کارل گراف وونوند زو التز است که سی و سومین نسل از خانواده ی التز است. این قلعه از دیدنی های آلمان به شمار می رود.

قلعه التز آلمان

قلعه التز آلمان

1197123125928320250nicubunu_castle-svg-hi-qprقلعه التز قرون وسطا روی تپه های موسل بین کوبلنز و ترییر آلمان واقع شده است. اصاحبان این قلعه از همان نسل التز و مربوط به ۳۳ نسل بعد هستند که در قرن دوازدهم همین جا زندگی می کردند. قلعه یا بورگ التز نمونه ی دیگری از قصرهای برجسته در آلمان است.

قلعه التز آلمان

قلعه التز آلمان

firefox_screenshot_2015-02-03t22-51-01-683z-qprنمای قلعه التس روی اسکناس‌های ۵۰۰ یورویی نشانی از اهمیت این قلعه برای آلمانی‌هاست. این قلعه در آغاز قرن ۱۲ میلادی بر بلندی‌های ایالت راینلند-فالتس این کشور ساخته شد و اکنون با استقبال ویژه گردشگران روبروست. با تور اروپا به آلمان سفر کنید و دیدن این قلعه زیبا لذت ببرید. سالانه افراد گردشگران زیادی برای دیدن این قلعه به آلمان سفر می کنند.

قلعه التز آلمان

قلعه التز آلمان

burg_eltz_hdr-uru365

قلعه التز آلمان

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×