اروپا

قلعه نوشوانشتاین قلعه زیبای خفته

قلعه نوشوانشتاین آلمان

این قلعه به فرمان کنت لودویگ دوم در باورین آلپ آلمان ساخته شد. این کاخ به عنوان یک پناهگاه های شخصی دنج برای پادشاه در نظر گرفته شده بود. او تمایل داشت در هنگام نیاز به خلوت و آرامش از آن استفاده کند و البته هزینه گزافی نیز برای ساخت آن پرداخت به طوری که ایالت باواریا را مقروض کرد. این قلعه تجسم مکتب هنری رمانتیک است. با سبکی برگرفته از سده های میانه نیوشواستاین دارای برج و مناره است و به طرز خارق العاده ای در نقطه ای مرتفع بر فراز دره رود پولات واقع شده است.

قلعه نوشوانشتاین

قلعه نوشوانشتاین آلمان

sleeping_beauty_castle_dlr-qpr در سال ۱۸۸۶ و نزدیک به زمان اتمام ساخت قلعه کمیته ایالتی اعلام کرد که شاه دچار جنون شده و تنها چند روز بعد او جان سپرد. پس از مرگ شاه درهای این قلعه به روی عموم باز شد. از آن زمان تاکنون بالغ بر ۵۰ میلیون نفر از این کاخ دیدن کرده‌اند. این قلعه یکی از اماکن مورد علاقه عکاسان در آلمان بوده و نیز یکی از مهم‌ترین مراکز جذب گردش‌گر این کشور می‌باشد.تا کنون بیش از ۶۰ میلیون نفر از مردم به این قلعه سفر کرده اند و در تابستان سالانه بیش از ۱٫۳ میلیون نفر (۶،۰۰۰ در روز) بازدید کننده دارد.

قلعه نوشوانشتاین

قلعه نوشوانشتاین آلمان

disneyland_postcard-qprساخت این قلعه بر اساس پلان سنجیده ای صورت گرفته است. قلعه مجهز به تمام امکانات رفاهی مدرن آن دوره بوده است. در هر طبقه آب جاری وجود داشته است. دستشویی هایی با سیفون خودکار وجود داشته و تمام ساختمان مجهز به سیستم خنک کننده ی هوای گرم بوده است. توریستهای آمریکایی بیشتر با نیوشواستاین آشنا هستند چرا که قلعه ی “زیبای خفته” در دیزنی لند برگرفته از این قلعه است.

قلعه نوشوانشتاین

قلعه نوشوانشتاین آلمان

images-qprاین قلعه قرن نوزدهمی آلمان که شمایلی مانند کاخ پریان دارد الهام بخش بسیاری از قاین قلعه قرن نوزدهمیآلمان که شمایلی مانند کاخ پریان دارد الهام بخش بسیاری از قلعه ها در انمیشن های معروف مثل زیبای خفته و سیندرلا بوده است این قلعه پس از مرگ شاه لودویک برای بازدید عمومی باز شده است. قلعه ها در انمیشن های معروف مثل زیبای خفته و سیندرلا بوده است . هم اکنون نیز میزبان رویدادهای جهانی به نام «جشن اکتبر» است که یکی از بزرگترین جشن های دنیا به شمار می رود.

قلعه نوشوانشتاین

قلعه نوشوانشتاین آلمان

image-qpr طراحی دکوراسیون و تزئینات در این قلعه بسیار عالی است و به خاطر سردرهای ارک دار منحنی، پنجره های طاقدار و برج هایی که پنجره هایی قرمز رنگ دارد، یکی از جذابترین و شگفت انگیزترین جاذبه های تاریخی معروف و از محبوب ترین نقاط توریستی آلمان است. با تور اروپا به آلمان سفر کنید و از این قلعه که از مهم ترین دیدنی های آلمان به شمار می رود، دیدن کنید.

قلعه نوشوانشتاین

قلعه نوشوانشتاین آلمان

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×