اروپا

قلعه هایدلبرگ آلمان

قلعه هایدلبرگ آلمان

Heidelberger Schloss

قلعه هایدلبرگ مظهر رمانتیسم آلمان است. این قلعه باشکوه در دامنه کوه کونیگ اشتول و مشرف به شهر هایدلبرگ قرار گرفته است. وجود یک لوح سنگی که در سال ۱۹۶۱ میلادی در این محل قرار داده شده، بر زیبایی این مکان افزوده است. در حقیقت این لوح، جایگزین لوح قدیمی تری شد که از بین رفته بود. قلعه هایدلبرگ در زبان محلی به هایدلبرگ اِشلُس مشهور است. این قلعه در ارتفاع ۸۰ متری بالاتر از دامنه کوه قرار گرفته و به بخش مرکزی شهر هیدلبرگ در کشور آلمان تسلطی کامل دارد.

قلعه هایدلبرگ آلمان

قلعه هایدلبرگ آلمان

free-vector-round-tower-clip-art_110219_round_towe ایده ساخت قلعه هایدلبرگ نخست در سال ۱۲۲۵ میلادی مطرح شد اما ساخت آن در سال ۱۳۰۳ میلادی به پایان رسید. این قلعه ابتدا به عنوان یک سنگرگاه کوچک محسوب می شد اما بعدها قلعه دیگری به نام قلعه فوقانی در کنار آن ساخته شد. با اینحال قلعه فوقانی چندان دوام نیاورد و در سال ۱۵۳۷ میلادی در اثر برخورد صاعقه به آن، تخریب شد. بازسازی این قلعه در سال ۱۶۹۷ میلادی آغاز شد. در سال ۱۷۲۰ میلادی، اقامتگاه سلطنتی از این قلعه به قصر دیگری به نام مانهایم انتقال یافت و بازسازی قلعه به معنای واقعی در سال ۱۷۴۲ میلادی شروع شد. مجدداً در سال ۱۷۶۴ میلادی اصابت صاعقه سبب تخریب قلعه شد و از آن زمان تا به حال خرابی های ایجاد شده بارها مورد تعمیر و بازسازی قرار گرفته اند.

قلعه هایدلبرگ آلمان

قلعه هایدلبرگ آلمان

free-vector-rpg-map-symbols-tower-clip-art_110415 این قلعه ایوانی با ورودی های متعدد دارد که یکی از آنها به یاد شاهزاده الیزابت شارلوت نامگذاری شده است. یکی دیگر از ورودی های این ایوان، آپر پرنسس وِل نام دارد. یک پل سنگی نیز در قلعه وجود دارد که ایوان را به دروازه اصلی قلعه متصل می کند و بر فراز خندق نسبتاً پر آبی ساخته شده است. در زمان های قدیم درون خندق، تمساح وجود داشت که اکنون اثری از آنها دیده نمی شود. دروازه اصلی که در سال ۱۵۲۸ میلادی بنا شده دارای یک اتاقک دیده بانی نیز بوده که در سال ۱۷۱۸ میلادی در دوره جنگ اتحاد بزرگ تخریب شده است. بعدها اتاقکی مشابه به همراه یک دروازه قوسی شکل در آنجا ساخته شد. این قلعه جزء معروف‌ترین بناهای عصر رنسانس در شمال آلپ بوده و از زمان ساختش در قرن ۱۳ تا کنون تاریخ پرفراز و نشیبی را پشت سر نهاده است. با  تور اروپا  و یا تور آلمان سفر کنید و از مهم ترین دیدنی های آلمان بازدید کنید.

قلعه هایدلبرگ آلمان

قلعه هایدلبرگ آلمان

قلعه هایدلبرگ آلمان

قلعه هایدلبرگ آلمان

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×