اروپا

لس هالس از دیدنی های پاریس

 لس هالس پاریس

لس هالس در سال ۱۱۸۳ توسط شاه فیلیپ دوم در پاریس برای تجار به منظور فروش اجناس خود ساخته شد. این مرکز خرید در قلب شهر پاریس قرار دارد. این مرکز خرید روزانه میزبان ۱۵۰٫۰۰۰ بازدید کننده است. با تور اروپا به فرانسه و شهر پاریس سفر کنید و از بهترین مراکز خرید فرانسه بازدید کنید.

 لس هالس پاریس

لس هالس پاریس

k14453613-qprلس هالس جایگاه قبلی بازارهای عرضه پروتئینی پاریس است. تا سال ۱۹۷۰ این بازار در این مکان قرار داشت. در کنار این بازار ایستگاه مرکزی متروی پاریس با نام ایستگاه شاتل لس هالس قرار دارد. این ایستگاه بزرگترین ایستگاه مترو در جهان است..در سال ۱۹۷۱ این بازار تخریب و به مکان جدیدی تحت عنوان «Rungis» در حومه پاریس منتقل شد. این مرکز هم اکنون بزرگترین مرکز ارائه محصولات پروتئینی در جهان است.

 لس هالس پاریس

لس هالس پاریس

images-qprلس هالس یکی دیگر از دیدنی های پاریس است که در قرن ۱۲ ميلادي مرکز خريد و فروش پاريس بوده است. اميل زولا نويسنده مشهور فرانسوي اين مکان را در کتاب خود توصيف کرده است:” تمام تاجران کالاهاي خود را در اين بازار مي فروشند.”

 لس هالس پاریس

لس هالس پاریس

firefox_screenshot_2015-03-08t09-36-49-648z-qprامروز لس هالس نه تنها يک مرکز خريد است بلکه تعداد زيادي سينما،‌ تئاتر، رستوران، کافه و موزه در اين مکان جمع شده اند. به لس هالس مانند منطقه سن میشل لقب “شکم پاريس”‌ را داده اند. این منطقه یکی دیگر از دیدنی های فرانسه و مراکز خرید پاریس به شمار میرود.

 لس هالس پاریس

لس هالس پاریس

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×