اروپا

شهر زیبا و صخره ای مانارولا در ایتالیا

مانارولا

مانارولا یکی از پنج شهری است که بسیار توریست پسند و مشهور است. دهکده ی مانارولا قدیمی ترین شهر از این پنج شهر می باشد. این روستای کوچک که در دل یک صخره ساخته شده، نمونه ای از روستاهای پلکانی در قاره سبز به حساب می آید که در استان “لا اسپزیا” ایتالیا قرار دارد. با تور اروپا به ایتالیا سفر کنید و از این شهر زیبا دیدن کنید.
شهر زیبا و صخره ای مانارولا

مانارولا

firefox_screenshot_2015-01-23t13-21-10-819z-qprمانارولا (در زبان محلی مانائا)، یکی از شهرهای Riomaggiore در ایالت «لا اسپیزا» در شمال ایتالیا است. اینجا دومین شهر کوچکی است که مورد توجه توریست‌ها واقع شده است و باوجود کلیساهای قدیمی شاید قدیمی‌ترین شهر این منطقه نیز باشد. جاذبه‌های گردشگری این منطقه شامل پیاده روی دسته‌جمعی مشهور بین مانارولا و ریوماگیرو  نیز نامیده می‌شود به معنی «پیاده روی عاشقانه» و پیاده روی روی تپه‌ها و تاکستان‌های بالای شهر است.
مانارولا

مانارولا

nature-clipart-background-1-qprکلیسای سنت لورنزو در سال ۱۳۳۸ در این شهر ساخته شده است. اهالی این دهکده لهجه ی نسبتا متفاوتی دارد و حتی نام “مانارولا” احتمالا از کلمه ی لاتینی “magna turn” گرفته شده است. در زبان مانارولایی این کلمه به “مانا مالاکا” تبدیل شده که به معنی “چرخ بزرگ” می باشد و به کارخانه ی چرخ سازی که در دهکده واقع شده اشاره دارد. از صنایع قدیمی که در شهر جریان دارد می‌توان به ماهیگیری و ساخت شراب اشاره کرد. مانارولا و شهرهای اطرافش اخیرا مورد توجه توریست‌ها قرار گرفته و خصوصا در ماه‌های تابستان تبدیل به یکی از شهرهای توریستی معروف شده است.
شهر زیبا و صخره ای مانارولا

مانارولا

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×