اروپا

مجسمه دونده آتن

مجسمه دونده آتن

Runner Statue Athens

اگر از علاقه مندان به هنر پست مدرن باشید، قطعا راجع به مجسمه معروف یونان چیزهایی شنیده اید. مجسمه دونده یکی از کارهای ماندگار و قابل بحث در هنر پست مدرن به شمار میاید. مجسمه که با چند تن شیشه شکسته ساخته شده تداعی گر مردی است که به سرعت در حال دویدن است. وقتی شی ای با سرعت از مقابل چشم بیننده بگذرد به صورت کشیده دیده میشود.

مجسمه دونده آتن

مجسمه دونده آتن

imagesمجسمه دونده در خیابان واسیلیا سوفیا و درست رو به هتل هیلتون آتن قرار دارد. دونده ساخته هنرمند یونانی به نام کاستاس واروتسوس هست که در طی ۶ سال از ١٩٨٨ تا ١٩٩۴ ساخته شد و نمادی از سرعت بشر امروز است.کشیدگی این مجسمه هم نمایانگر سرعت دونده آن است.وقتی از نزدیک به آن نگاه کنید باورتان میشود که تمام مجسمه با قطعات شکسته و کوچک شیشه ایجاد شده و همین شگفت زده تان میکند. این مجسمه از دیدنی های آتن است.

مجسمه دونده آتن

مجسمه دونده آتن

1این مجسمه در ابتدا در میدان میدان اومونیا ایستاده بود، اما وقتی که ساخت و ساز ایستگاه مترو آغاز شد، به دلیل اینکه نگرانی هایی وجود داشت که ممکن است در اثر فعالیت های ساختمان مترو بلرزد و آسیب ببیند، به مکان کنونی اش منتقل شد. این محسمه از دیدنی های یونان به شمار می رود. با تور اروپا و یا تور یونان سفر کنید و از دیدنی های اروپا در این کشور بازدید کنید.

مجسمه دونده آتن

مجسمه دونده آتن

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×