اروپا

محله مونمارتر پاریس

محله مونمارتر پاریس

Montmartre

محله مونمارتر فرانسه امروزه در اشغال هنرمندان بی‌پول و شاعران و نویسندگان است و محله‌ی هنری‌های پاریس به شمار می‌رود. اگر تمایل به خرید آثار هنری ارزان‌قیمت اما اصل دارید می‌توانید در کوچه خیابان‌های مونمارتر قدم بزنید و نقاشان و هنرمندان محله را در حال فروش آثار خود بیابید. در ابتدا نام این تپه کوه شهیدان بوده است که به یادبود یکی از اسقف های شهید پاریس(سال ۲۵۰ میلادی) بدین نام نامگذاری شد و بعدها به نام مونمارت مشهور گردید. اگر قصد دارید با تور اروپا و یا تور فرانسه سفر کنید و دیدنی های فرانسه را در پاریس ببینید، از این محله نیز دیدن کنید. 

محله مونمارتر پاریس

محله مونمارتر پاریس

8519756-illustration-of-montmartre-street-scene-pa محله و تپه های مونمارت که در قسمت شمالی پاریس و در ارتفاع ۱۳۰ متری سطح این شهر قرار دارد مکان مناسبی برای دیدن پاریس از بالای بلندی می باشد. بخش عمده شهر پاریس و محلات و دبدنی های پاریس همچون برج ایفل، انولید، مونپارناس و…از بالای این تپه به راحتی قابل مشاهده است. سال های پایانی قرن نوزدهم اوج شکوفایی هنری این محله بوده است که محل زندگی و فعالیت هنرمندان محسوب می شد. تا جنگ جهانی اول این محله همچنان مرکز آفرینش های هنری هنرمندان فرانسوی و مهاجران اروپایی بوده است.

محله مونمارتر پاریس

محله مونمارتر پاریس

8601468-vector-illustration-of-a-view-of-montmartr مونمارتر فرانسه ، تپه‌ای در پاریس است که کلیسای سَکْره کُرْ برفراز آن ساخته شده. این بنا را به سبک نئوبیزانتین ساخته‌اند. مونمارتر به داشتن فضاهای امپرسیونیستی معروف است. این تپه زمانی مملو از کافه‌ها و سالن‌های رقص طبقه کارگر بوده. نقاش‌ها به علت ارزان بودن کرایه‌خانه‌ها و خوش‌گذرانی به این‌جا می‌آمدند. برای دور شدن از فضای توریست‌ها می‌توان در خیابان‌های پشتی حرکت کرد؛ جایی که هنوز فضای روستایی مونمارتر باقی مانده. این محله یکی از دیدنی های اروپا به شمار می رود.

محله مونمارتر پاریس

محله مونمارتر پاریس

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×