اروپا

معروف ترین مراکز خرید چرم در فلورانس

مراکز خرید چرم در فلورانس

Leather Shops in Florence

فلورانس یکی از معروف ترین شهرهای جهان است. این شهر تنها برای مهد جنبش رنسانس معروف نیست، بلکه به عنوان پایتخت کائوچو و یک شهر تجاری مهم مشهور است. از قرون وسطی تا به امروز، فلورانس مرکز تجارت بوده است. در آن زمان به بعد، صنعتگران چرم فلورانس، مهارت کاملی در حرفه خود به دست آورده اند، به طوری که امروزه بهترین محصولات چرمی در ایتالیا مانند کت سبک چرم، کیف، کیف پول، کلاه، مصنوعات چرمی و … را در این شهر و مراکز خرید ایتالیا می بینید. 

مراکز خرید چرم در فلورانس

مراکز خرید چرم در فلورانس

imagesفلورانس مناسب ترین مکان برای خرید چرم و محصولات چرمی است. بیشتر گردشگران تور ایتالیا این شهر را بهترین مکان برای قدم زدن و تماشا کردن فروشگاه های متنوع می دانند. در بیشتر مراکز خرید فلورانس، چرم هایی منحصربه فرد از مارک های مد ایتالیایی مانند گوچی، پرادا، ها Bottega ونتو و مارک های محلی مانند Casini، Bemporad، جورجیو ۱۹۶۶،  Misuri ،Pierotucci خواهید دید. به ویژه باید به فروشگاه Santa Croce اشاره کرد. بازار سن لورنزو در خیابان دل‌آرینتو (Via Dell’Ariento) مجموعه‌ی بی‌نظیری از پوشاک چرم را ارائه می‌کند.

مراکز خرید چرم در فلورانس

مراکز خرید چرم در فلورانس

1چرم‌های فلورانسی اعتبار خاصی در دنیا دارند. بهترین مراکز خرید اروپا را برای خرید چرم در این شهر هستند. San Lorenzo market on Via Dell’Ariento near the train station  یک مرکز ایده ال برای محصولات چرمی است. اگر با تور اروپا سفر می کنید و تصمیم دارید، اجناس چرمی خوب بخرید، معمولاً در مغازه‌های دور و بر مرکز شهر با کمی چانه زدن می‌توانید خرید خوبی داشته باشید. فروشگاه گلداسمیت در پونته وچیو اجناس با کیفیت و زیبایی را عرضه می‌کند که البته قیمتشان هم بالاست. همچنین در خیابانها و کوچه های اطراف کلیسای دوئمو نیز فروشگاههای فروش چرم ،کیف و کفش ولباس از برندهای معروف ایتالیا وجود داشت که دیدن آنها خالی از لطف نبود (البته با قیمتهای بسیار بالا)

چه زمانی برای خرید چرم برویم؟ همه فروشگاه های فروش چرم در فلورانس از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب باز هستند.

چه چیز بخریم؟ تمام انواع چرم معتبر ایتالیایی (یک نکته، برخی از چرم های ارزان که می بینید، در فلورانس و ایتالیا ساخته نشده اند.)

چه قیمتی برای چرم فلورانس پرداخت کنیم؟ قیمت کاپشن چرم ایتالیایی معتبر از ۶۰۰ یورو شروع می شوند، کیف پول از ۷۰ یورو و کیف دستی از ۳۰۰ یورو.

آدرس برای خرید چرم در فلورانس : در تمام شهر فلورانس فروشگاه های چرم را خواهید یافت.

مراکز خرید چرم در فلورانس

مراکز خرید چرم در فلورانس

مراکز خرید چرم در فلورانس

مراکز خرید چرم در فلورانس

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×