اروپا

مرکز خرید زانادو مادرید

مرکز خرید زانادو مادرید

Madrid Xanadú

مرکز خرید زانادو، یک مرکز خرید و سرگرمی بزرگ در Arroyomolinos، مادرید، اسپانیاست. این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید اروپاست. در سال ۲۰۰۲ شرکت آمریکایی میلز این مرکز خرید را توسعه داد. زانادو اولین پروژه این شرکت در خارج از ایالت متحده بود. این مرکز خرید از بهترین مراکز تفریحی مادرید به شمار می رود.

مرکز خرید زانادو مادرید

مرکز خرید زانادو مادرید

going-shopping-clip-art-1549662مرکز خرید زانادو یکی از بزرگترین مراکز خرید مادرید است. مرکز خرید زانادا ۲۵۰ فروشگاه، رستوران و سالن تئاتر دارد. یک پارک تفریحی کوچک، بازی بولینگ، مهد کودک، سالن نمایش فیلم، انواع مغازه ها، سرویس بهداشتی و طیف گسترده ای از رستوران ها را در این مرکز خرید خواهید دید. سینما، رستوران ها و فروشگاه ها در طول سال در این مرکز خرید فعالیت دارند.مادرید زانادو از مهمترین مراکز تفریحی اسپانیا و مراکز تفریحی اروپاست.

مرکز خرید زانادو مادرید

مرکز خرید زانادو مادرید

imagesادعای اصلی مادرید زانادو، بزرگترین پیست اسکی داخل سالن در اروپا است. این پیست مساحتی در حدود بیست و چهار هزار متر مساحت دارد و دو پیست را برای علاقمندان ارائه میدهد، یکی برای مبتدیان و دیگری برای حرفه ای ها. دامنه های اسکی در طول سال باز هستند و می توان از کافه ها و رستوران واقع در بالای پارک آن را تماشا کرد. با تور اروپا و یا تور اسپانیا به مادرید سفر کنید و از خرید در بزرگترین مراکز خرید اسپانیا لذت ببرید.

مرکز خرید زانادو مادرید

مرکز خرید زانادو مادرید

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×