اروپا

مسابقه دوچرخه سواری تور دو فرانس

مسابقه دوچرخه سواری تور دو فرانس

Tour de France

هر ساله در فرانسه یکی از بزرگترین مسابقات دوچرخه سواری جهان برگزار می شود . این مسابقه از قدیمی ترین مسابقات به شمار می رود که از ۱ ژوئیه به مدت ۳ هفته برگزار می شود . دوره های جدید تور دو فرانس طی ۲۳ روز باید طول ۳۵۰۰ کیلومتر طی شود . شروع مسابقه در سال ۱۹۰۳ بوده است و پس از آن هر سال به شهرت آن افزوده شد . به طوری که امروزه دوچرخه سوارانی از سراسر دنیا برای شرکت در مسابقه دوچرخه سواری تور دو فرانس راهی فرانسه می شوند .  
مسابقه دوچرخه سواری تور دو فرانس

مسابقه دوچرخه سواری تور دو فرانس

هر ساله مسیر مسابقه دوچرخه سواری تغییر خواهد کرد ولی فرمت آن تقریبا ثابت بوده است . گاها عبور از کشورهای همسایه هم وجود دارد . در طی مسابقه رکودگیری ، عبور از کوه های آلپ و پپرنه همیشه بوده است . خط پایان مسابقه هم دز شانزه لیزه پاریس است . در مسیر مسابقه دوچرخه سواران صحنه های احساسی و دردناک زیادی خواهند دید . در مسابقه امسال در روز جشن ملی فرانسه همزمان کوهنوردی در کوه مونت ونتوکس در نظر گرفته شده است . همچنین گذشتن از بناهای تاریخی همچون نرماندی و صومعه سن میشل ایسلند .

شروع این مسابقه در سال ۱۹۰۳ به منظور افزایش فروش مجله L’Auto  بوده است و از آن زمان تا به امسال هر ساله برگزار شده است و تنها دوسال به دلیل جنگ جهانی متوقف شده است . امروزه مجری این مسابقه سازمان ورزش آمائوری می باشد .

مسابقه دوچرخه سواری تور دو فرانس

مسابقه دوچرخه سواری تور دو فرانس

این مسابقه شامل ۲۰ تا ۲۲ تیم است که هر تیم ۹ دوچرخه سوار دارد . هر مرحله که به پایان می رسد ، زمان آن به ثبت می رسد و برای هر یک از دوچرخه سواران ، زمان اتمام هر مرحله با زمان اتمام مراحل قبل جمع می شود . هر دوچرخه سواری که کمترین زمان را داشته باشد برنده مسابقه است و پیراهن افتخار زرد را خواهد پوشید . در کنار مسابقه اصلی ، مسابقات دیگری در دسته های مختلف برگزار می شود . همچون دسته بندی قهرمان های سرعت ، دسته بندی دوچرخه سواران کمتر از ۲۶ سال ، دسته بندی کوهنوردها و دسته بندی پرسرعت ترین تیم .

در زمان برگزاری این مسابقه اگر با تور فرانسه و یا تور اروپا سفر کنید ، حتما شور و اشتیاق مردم را خواهید دید .

مسابقه دوچرخه سواری تور دو فرانس

مسابقه دوچرخه سواری تور دو فرانس

 

برای تور اروپـــــا چــــــی نیاز داریــــــــــــد؟؟؟؟!!!!
**********
قیمــــــت منــــاســـــب
**********
تنـــوع پیـــشنهادات مناسب برای خانوادگی ،بیزنسی ،ماجراجویانه ،بوم گردی و....
**********
تیم تخصصی و حـــــــرفـــــــــــه ای مــــــــــجـــــــــری **********
راهنــــــــــــمایـــی کــــــــــــــــــامل برای استفاده از تمامی فرصت های سفر
**********
و... **********
با سالها تجربه این افتخار را دایم که بگویم اروپا تخصص ماست
**********
منتظر تماستان هستیم ۸۸ ۵۰ ۵۰ ۱۲
about

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

سئو    هزینه سئو

×