اروپا

مسجد استراسبورگ از دیدنی های فرانسه

مسجد استراسبورگ فرانسه

مسجد استراسبورگ فرانسه در هفتمین شهر معتبر و معروف فرانسه برپا شده که از معماری لطیفی بهره می برد و از مدت ها گذشته تا کنون با مبلغی بالای ۱۴ میلیون یورو شروع به ساخته شدن کرده است. گویا معمار وسازنده این بنا فردی ایتالیایی است که داخل بنای مسجد را با آیاتی از کلام خدا یعنی قرآن مجید تزیین کرده است.

مسجد استراسبورگ فرانسه

مسجد استراسبورگ فرانسه

firefox_screenshot_2015-02-04t10-26-08-422z-qprاین مسجد گنجایش ۱۵۰۰ نمازگزار را دارد. مراسم مختلف این مسجد به زبان فرانسوی و عربی برگزار می شود و مسلمانان امیدوارند که قسمت اعظم جمعیت جامعه مسلمان شهر استراسبورگ که تعداد آنان به ۵۰ هزار نفر معادل ۱۰ درصد کل جمعیت شهر است، جذب این مسجد شوند.  با توجه به اینکه قسمتی از مردم فرانسه مسلمان هستند گفته می شود که در سال هایی نه چندان دو این بنا به محلی برای گردشگران داخلی و خارجی مسلمان و غیره تبدیل خواهد شد.

مسجد استراسبورگ فرانسه

مسجد استراسبورگ فرانسه

ramadan_001-qprاین مسجد دارای یک گنبد مسی در حدود ۲۴ متر می باشد. مسجد بزرگ استراسبورگ دارای برخی ویژگی‌های عمرانی است، از جمله اینکه داخل آن هیچ ستونی وجود ندارد تا امام جماعت از دید نمازگزاران پنهان شود. با تور اروپا به فرانسه سفر کنید و از این مسجد که از دیدنی های فرانسه به شمار می رود ، دیدن کنید.

مسجد استراسبورگ فرانسه

مسجد استراسبورگ فرانسه

 

اروپا تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×