اروپا

معبد هفستوس آتن

معبد هفستوس آتن

Temple of Hephaestus

معبد هفستوس در حدود ۵۰۰ متری شمال غربی آکروپلیس و حدود ۱ کیلومتری مرکز آتن و میدان سینتاگما واقع شده است. این بنا در ۴۴۹ سال قبل از میلاد، در یک منطقه که مغازه های ریخته گری و فلزکاری وجود داشته اند، ساخته شده است. بنابراین این معبد به Hephaestos، خدای آهنگران و متالوژی اختصاص داده شده است. معبد Hephaestos توسط Ictinus، یکی از معماران آگورا طراحی شده است. با تور یونان سفر کنید و از دیدنی های یونان بازدید کنید.
معبد هفستوس آتن

معبد هفستوس آتن

imagesمعبد هفستوس یا هفائیستیون معبدی دوریسی است که در میان معابد دیگر یونان در وضعیت بهتری به سر میبرد. این معبد بر فراز تپه کولونوس آگورائوس واقع شده است. از قرن هفتم تا ۱۸۳۴، از این معبد بعنوان کلیسای ارتودوکس سنت جورج آکاماتاس استفاده میشده است. ابعاد این معبد  ۱۳.۷ متر در ۳۱.۷ متر میباشد و دارای ۶ ستون در عرض و ۱۳ ستون در طول است. این معبد از دیدنی های آتن به شمار می رود.

معبد هفستوس آتن

معبد هفستوس آتن

temple-clipart-templeمعبد هفتسوس یونان از سنگ مرمر از کوه Pentelus ساخته شده است. مجسمه های تزئینی در این معبد وجود دارد. در قرن ۳ قبل از میلاد درختان و درختچه های (انار، مورد و لورل) در اطراف معبد کاشته شد و یک باغ کوچک در اطراف این معبد ایجاد شد. این معبد در حال حاضر یکی از جاهای دیدنی آتن به شمار می رود. با تور اروپا سفر کنید و از دیدنی های اروپا بازدید کنید.

معبد هفستوس آتن

معبد هفستوس آتن

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×