اروپا

موزه آکروپولیس یونان

موزه آکروپولیس یونان

Acropolis Museum

كشور يونان به دليل بهره‌ بردن از آثار تاريخي ارزشمند به ويژه آثار برجاي مانده از تمدن يونان باستان همواره يكي از مقاصد برتر گردشگري اروپا و جهان بوده است. موزه آکروپولیس یکی از مهم‌ترین موزه‌های جهان است که شاهکارهای تمدن یونان باستان را که به پرستشگاه‌های مهم آتنی هدیه شده بود، در خود جای داده است. آثاری از معبد آتن و آتنا پارتنوس. کلمه آکروپولیس به معنای شهر بالایی است و بسیاری از دولت شهرهای یونان باستان در اطراف آن ساخته شده‌اند.

موزه آکروپولیس یونان

موزه آکروپولیس یونان

2آکروپولیس یکی از محوطه‌های تاریخی یونان است و کوه آن را صخره مقدس آتن می‌نامند. این موزه در بین سال‌های ۱۸۶۵ تا ۱۸۷۵ ساخته شد و در دهه ۱۹۵۰ نمایشگاه‌های آن گسترش یافتند. این موزه تنها مجسمه‌های سنگی بناهای آکروپولیس را که از حفاری‌های محوطه به دست آمده‌اند، دربر گرفته و از ابتدای حفاری، آثار کتیبه‌دار را در موزه‌ای به نام موزه کتیبه جای داده‌اند. این موزه از دیدنی های یونان به شمار می رود.

موزه آکروپولیس یونان

موزه آکروپولیس یونان

imagesاین موزه که خود بر روی سایت ماکریجیانی و ویرانه های بخشی از آتن روم و بیزانس بنا شده، آثاری از عصر برنز یونان، روم و بیزانس یونان را در خود جای داده. بیش از ۴۰۰۰ شیء در محوطه ای حدود ۱۴ هزار مربع در این موزه به عرصه نمایش درآمده اند. بسیاری از شاهکارهای معماری یونان در عصر پریکلس روی این کوه بنا شده است. بناهای آکروپولیس نمایانگر سیر تحول تاریخ شهر آتن است و بعدها بسیاری از آنها به کلیسا تغییر شکل یافتند.

موزه آکروپولیس یونان

موزه آکروپولیس یونان

1موزه‌ي آكروپليس كه در سه طبقه ساخته شده است و ۲۵هزار مترمربع مساحت دارد، با نمايش هزاران اثر تاريخي ارزشمند از تمدن يونان باستان كه ۳۵۰ اثر از آثار تاريخي شاخص‌اند، گشايش يافت. براي ساخت موزه‌ي آكروپليس، ۱۸۰ميليون دلار هزينه شده است و پيش‌بيني مي‌شود، روزانه به‌طور متوسط ۱۰هزار نفر از آن ديدن كنند. با تور اروپا و تور یونان سفر کنید و از دیدنی های اروپا بازدید کنید.

موزه آکروپولیس یونان

موزه آکروپولیس یونان

 

برای تور اروپـــــا چــــــی نیاز داریــــــــــــد؟؟؟؟!!!!
**********
قیمــــــت منــــاســـــب
**********
تنـــوع پیـــشنهادات مناسب برای خانوادگی ،بیزنسی ،ماجراجویانه ،بوم گردی و....
**********
تیم تخصصی و حـــــــرفـــــــــــه ای مــــــــــجـــــــــری **********
راهنــــــــــــمایـــی کــــــــــــــــــامل برای استفاده از تمامی فرصت های سفر
**********
و... **********
با سالها تجربه این افتخار را دایم که بگویم اروپا تخصص ماست
**********
منتظر تماستان هستیم ۸۸ ۵۰ ۵۰ ۱۲
about

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

سئو    هزینه سئو

×