اروپا

موزه اورسی پاریس

موزه اورسی پاریس

musee-orsay

یکی از دیدنی های فرانسه ، موزه اورسی پاریس است. مهمترين علت معروفيت اين موزه به خاطر مجموعه‌هاي سبك امپرسيونيسم از جمله آثار «كلودمونه» و «رنوار» است.  بسياري از اين آثار تا قبل از افتتاح اين موزه در سال ۱۹۸۶ در موزه «ژودوپوم»، «موزه لوور» و «موزه ملي هنر مدرن» نگهداري مي‌شود.

موزه اورسی پاریس

موزه اورسی پاریس

sortie-clipart-sortie_au_musee-qprبناي اين موزه در ساحل چپ رود سن و محل قبلي ايستگاه قطار پاريس است. آثار موجود در اين موزه شامل نقاشي، مجسمه، عکس و مبلمان است. موزه اورسی يکي از موزه‌هاي مهم نقاشي و مجسمه سازي جهان است. اين موزه محل نگهداري آثار هنري فرانسه بين سال‌هاي ۱۸۴۸ تا ۱۹۱۴ است. ساختمان اين موزه در ابتدا براي ايستگاه قطار استفاده مي‌شد. اين بنا در سال ۱۹۰۰ به مناسبت فستيوال جهاني افتتاح شد.

موزه اورسی پاریس

موزه اورسی پاریس

firefox_screenshot_2014-11-12t08-22-42-668z-qpr نمایش بهتر آثار هنری، فضاهای بزرگتر نمایش و راحتی بیشتر برای بازدیدکنندگان، حصول مسیر رفت و آمد بهتر و امنیت بیشتر از اهداف این پروژه تا سال ۲۰۱۰ بوده است. نورپردازی و رنگ دیوارهای پشت نقاشی ها هدف توجه خاص بوده است. پروژه سالن بزرگ را با بکارگیری آن به عنوان شریان اصلی عبور و مرور، برجسته ساخت، و نمای شیشه ای باشکوهش را به ورودی این موزه تبدیل کرد. برای نورپردازی از نور طبیعی و مصنوعی به منظور ایجاد شدت های نوری متفاوت مورد نیاز برای نمایش کارهای هنری مختلف استفاده شده است. موزه اورسی یکی دیگر از بهترین دیدنی های پاریس  و جاهای دیدنی پاریس به شمار میرود.

موزه اورسی پاریس

موزه اورسی پاریس

firefox_screenshot_2014-11-12t08-22-56-879z-qprمعماران اين بنا عبارتند از: لوسين ماين، اميل بنارد و ويکتور لالو. اين بنا تا سال ۱۹۳۹ به عنوان ايستگاه قطار جنوب غرب فرانسه مورد استفاده قرار مي‌گرفت. در سال ۱۹۳۹ به علت مناسب نبودن اين بنا براي قطارهاي نسل جديد به محل نگهداري قطار و سرويس تغيير کاربري داد. در سال‌هاي جنگ جهاني دوم نيز از قسمتي از اين بنا به عنوان مرکز پست استفاده مي‌شد. استفاده از اين بنا به عنوان محل نگهداري و سرويس قطار تا سال ۱۹۷۳ ادامه داشت. دولت فرانسه در سال ۱۹۷۷ تصميم به تبديل اين بنا به موزه گرفت.

موزه اورسی پاریس

موزه اورسی پاریس

gg56714793-qprبدين منظور شرکت طراحي ای سی تی پيمانکار اين کار شد. اين شرکت وظيفه داشت ۲۰۰۰۰ متر فضا را در ۴ طبقه به ساختمان اصلي اضافه نمايد. در نهايت اين بنا در تاريخ اول دسامبر ۱۹۸۶ توسط فرانسيس ميتراند رئيس جمهور فرانسه افتتاح شد. مساحت امروزي موزه در حدود ۴۵۰۰۰ متر مربع مي‌باشد. با تور فرانسه و یا تور اروپا سفر کنید و از دیدنی های اروپا در فرانسه بازدید کنید. 

موزه اورسی پاریس

موزه اورسی پاریس

موزه اورسی پاریس

موزه اورسی پاریس

موزه اورسی پاریس

موزه اورسی پاریس

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×