اروپا

بزرگترین موزه نظامی در آلمان

موزه تاریخ نظامی آلمان

Bundeswehr Military History Museum

موزه تاریخ ارتش آلمان ، موزه نیروهای مسلح آلمان و یکی از بزرگترین موزه های تاریخ نظامی در آلمان است. موزه جنگ آلمان در یکی از ساختمانهای باقیمانده از بمباران درسدن در جریان جنگ جهانی دوم واقع شده است. این بمباران‌ها، از ١٣ تا ١٥ فوریه ١٩٤٥ در این شهر رخ داده و باعث نابودی بیش از هشتاد درصد ساختمان‌های درسدن شد و یکی از بحث برانگیزترین عملیات نیروهای متفقین در جریان جنگ جهانی دوم به‌شمار می‌رود. با تور آلمان سفر کنید و از دیدنی های آلمان بازدید کنید. 

موزه تاریخ نظامی آلمان

موزه تاریخ نظامی آلمان

clip-art-war-115137طراحی موزه جنگ تاریخ نظامی را یک طراح آمریکایی به‌نام «دانیل لیبسکین» به عهده داشته است. معمار نیویورکی دنیل لیبسکیند یک سازه از شیشه و فولاد نوک تیز را از درون قلب یک موزه جنگ در درسدن بیرون کشیده که در ۱۴ اکتبر بعد از ۲۲ سال تعطیلی بازگشایی می شود . ساختار مثلثی ۵ طبقه ، گالری های موجود موزه تاریخ نظامی را گسترش داده و با ۲۱۰۰۰ فوت آن را به بزرگترین موزه در آلمان تبدیل کرده است . ۶۶ سال پس از جنگ جهانی دوم کشور آلمان به برپایی بزرگترین موزه اختصاصی نظامی در شهر تاریخی درسدن اقدام کرده است. موزه تاریخ ارتش یک از مهمترین جاهای دیدنی درسدن به شمار می رود.

موزه تاریخ نظامی آلمان

موزه تاریخ نظامی آلمان

778585-military013 موزه تاریخ ارتش درسدن که از دیدنی های اروپا به شمار می رود، تمامی تاریخ جنگهای پیش از اتحاد ۲ آلمان را به نمایش می‌گذارد و اطلاعات جالبی از آن‌چه در دوران این جنگها بر مردم آلمان گذشته ارائه می‌دهد. طراح اصلی برگزاری این موزه می‌گوید: «برخلاف موزه‌های دیگر نظامی تمرکز ما بر ابراز و تجهیزات جنگی نیست و بیشتر بر روی آن‌چه برانسانها در زمان جنگ گذشته است تمرکز داریم».  اگر با تور اروپا سفر می کنید، می توانید یک شب را همانند کمونیست ها بگذرانید تا خاطره جالبی از سفرتان داشته باشید.

موزه تاریخ نظامی آلمان

موزه تاریخ نظامی آلمان

موزه تاریخ نظامی آلمان

موزه تاریخ نظامی آلمان

اروپا تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×