اروپا

آشنایی با موزه جنگ آتن

موزه جنگ آتن

Athens War Museum

موزه نظامی آتن که در ۱۸ جولای ۱۹۷۵ تاسیس شد ، موزه نیروهای مسلح یونان است . این موزه شامل سلاح های جمع آوری شده از ارتش یونان و مصنوعات تمدن های دیگر همچون چین و ژاپن باستان . هدف از تاسیس این موزه نمایش سلاح ها و تحقیقات مربوط به تاریخ جنگ است . این تاریخ تمام سالهای جنگ را از دوران باستان تا سالهای اخیر پوشش می دهد . موزه جنگ را در تور یونان خواهید دید . این موزه از دیدنی های یونان به شمار می رود . 
موزه جنگ آتن

موزه جنگ آتن

موزه جنگ در آتن کنار میدان سینتاگما در خیابان واسیلیا سوفیا قرار دارد . این موزه در کنار موزه بیزانس و مسیحی قرار دارد . موزه جنگ یونان برای نمایش جنگ های قرن نوزدهم و جنگ جهانی دوم بسیار مفید بوده است . ایراد این موزه راهنمای موزه است که به زبان یونانی نوشته شده است و اکثر گردشگران تور اروپا نمی توانند متن های راهنما را بخوانند . در حیاط موزه هواپیماهای جنگی قدیمی قرار دارند . هدف اصلی این موزه ، احترام به همه کسانی است که برای آزادی یونان جنگیدند .

موزه جنگ آتن

موزه جنگ آتن

هزینه ورود به موزه چهار یورو است . بنابراین بازدید از این موزه که از دیدنی های آتن می باشد ، بسیار مقرون به صرفه است . همچنین در اولین روز یکشنبه هر ماه از ماه نوامبر تا مارس و همچنین در روزهای ملی یونان و روز مه ، رایگان است .

ساعات بازدید از موزه :

تابستان

  • دوشنبه ۱۱:۰۰ صبح تا ۴:۰۰ بعدازظهر  – سه شنبه تا شنبه ۹:۰۰ صبح تا ۷:۰۰ بعدازظهر – یکشنبه ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر

زمستان

  • دوشنبه ۱۱:۰۰ صبح تا ۴:۰۰ بعدازظهر – سه شنبه تا شنبه ۹:۰۰ صبح تا ۵:۰۰ بعدازظهر – یکشنبه ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر

این موزه در آخرین هفته عید پاک ، روز کریسمس ، روز بوکس ، شب سال نو بسته می باشد .

موزه جنگ آتن

موزه جنگ آتن

چگونه به موزه برویم ؟

می توانید در حدود ۲۵ دقیقه یا کمتر از ایستگاه متروی مونیستریکی ، از طریق خیابان Mitropoleos به Vasilisis Sofias بروید و یا با مترو (M3) را از مون سستراکی به ایستگاه Evangelismos بروید که فقط حدود شش دقیقه زمان میبرد . مترو راحت ترین وسیله برای رفتن به موزه می باشد .

 

موزه جنگ آتن

موزه جنگ آتن

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×