اروپا

موزه دنیای بدن برلین

موزه دنیای بدن برلین

در زیر برج تلویزیونی مشهور شهر برلین، در فضایی به مساحت ۱۲۰۰ مترمربع موزه‌ای وجود دارد که روزانه ۲۰ عدد بدن کامل انسان در ژست‌های مختلف و ۲۰۰ عدد از اندام‌های مختلف بدن نظیر استخوان‌ها و بافت‌ها را به نمایش می‌گذارد. هر کدام از اجساد و اندام‌های به نمایش گذاشته شده با توضیحی علمی برای بازدیدکنندگان همراه است. این موزه از دیدنی های برلین است.

موزه دنیای بدن برلین

موزه دنیای بدن برلین

images-qprاین موزه آثار کالبدشناس معروف آلمانی را به نمایش‌می‌گذارد؛ این آثار اجساد و اندا‌م‌‌های واقعی بدن انسان هستند که با روش ویژه “پلاستینه‌کردن” از فساد محافظت شده‌اند. این موزه نخستین نمایشگاه دائمی گونتر فن‌هاگنز دانشمند، کالبد شناس آلمانی و مبدع روش پلاستینه کردن است.

موزه دنیای بدن برلین

موزه دنیای بدن برلین

science_circulatory_system_m-qprبرخی از افراد پس از بازدید از این موزه ، هرگز جسم خود را بی اهمیت تلقی نخواهند کرد. در یک نظرسنجی شش ماهه از کسانی که از چنین موزه ای بازدید کرده اند مشخص شد ۹ درصد استعمال دخانیات را ترک کردند، ۲۳ درصد بیشتر به ورزش پرداختند و ۳۰ درصد نیز به تغذیه سالم تر روی آوردند. با تور اروپا به آلمان سفر کنید و از دیدنی های آلمان دیدن کنید.

موزه دنیای بدن برلین

موزه دنیای بدن برلین

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×