اروپا

موزه رودن پاریس

موزه رودن پاریس

Musée Rodin

موزه رودن در سال ۱۹۱۹ در پاریس افتتاح شد. این موزه در هتل Biron که یک عمارت قرن هجدهمی است، قرار دارد و در نزدیکی Les Invalides و برج ایفل است. این موزه شامل ۶۶۰۰ مجسمه، ۸۰۰۰ نقشه، ۸۰۰۰ عکس قدیمی و ۷۰۰۰ آثار هنری است. این موزه در سال بیش از ۷۰۰۰۰۰ بازدیدکننده دارد. با تور فرانسه سفر کنید و از دیدنی های فرانسه بازدید کنید.

موزه رودن پاریس

موزه رودن پاریس

0060-0712-2617-4254_little_boy_admiring_a_statue_cموزه رودن موزه مجسمه هاي آگوست رودن است. آگوست رودن، مجسمه ساز مشهور قرن هجدهم میباشد. اين موزه شامل دو قسمت است. بعضي از مجسمه ها درون باغ قرار دارد و تعداد بيشتري در سالن طبقه اول و زير زمين قرار گرفته. ورودي باغ مجسمه معروف متفکر و در سمت راست باغ مجسمه بالزاک ديده مي شود. موزه رودن یکی از برترین دیدنی های پاریس و جاذبه های فرانسه به شمار میرود.

موزه رودن پاریس

موزه رودن پاریس

coolclips_arts0086در سمت ديگر باغ شاهکار رودن، دروازه‌هاي دوزخ است که آنرا با الهام از «کمدي الهي» دانته و «گلهاي شر» بودلر ساخته است. در دو طرف دروازه دوزخ مجسمه آدم و حوا گذاشته شده است. این موزه همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۵:۴۵ باز است. ایستگاه اتوبوس Musée d’Orsay در نزدیکی موزه Rodin واقع شده است. با تور اروپا به فرانسه سفر کنید و از دیدنی های اروپا سفر کنید.

موزه رودن پاریس

موزه رودن پاریس

موزه رودن پاریس

موزه رودن پاریس

برای تور اروپـــــا چــــــی نیاز داریــــــــــــد؟؟؟؟!!!!
**********
قیمــــــت منــــاســـــب
**********
تنـــوع پیـــشنهادات مناسب برای خانوادگی ،بیزنسی ،ماجراجویانه ،بوم گردی و....
**********
تیم تخصصی و حـــــــرفـــــــــــه ای مــــــــــجـــــــــری **********
راهنــــــــــــمایـــی کــــــــــــــــــامل برای استفاده از تمامی فرصت های سفر
**********
و... **********
با سالها تجربه این افتخار را دایم که بگویم اروپا تخصص ماست
**********
منتظر تماستان هستیم ۸۸ ۵۰ ۵۰ ۱۲
about

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

سئو    هزینه سئو

×