اروپا

موزه مرسدس بنز اشتوتگارت

موزه مرسدس بنز اشتوتگارت

Mercedes-Benz Museum

موزه مرسدس بنز یک موزه خودرو در آلمان و شهر اشتوتگارت است که تاریخ برند مرسدس بنز و مارک های مرتبط با آن را از ابتدا پوشش می دهد. شهر اشتوتگارت شهر اولیه مرسدس است. این موزه در ۱۹ مه ۲۰۰۶ توسط شرکت یو ان استودیو ساخته شده است. قبل از احداث این موزه در این مکان کارخانه‌ای قرار داشت که پس از آن این موزه را افتتاح کردند. این موزه از دیدنی های آلمان به شمار می رود. 

موزه مرسدس بنز اشتوتگارت آلمان

موزه مرسدس بنز اشتوتگارت

imagesموزه جدید مرسدس بنز كه در مجاورت بزرگراه B14 در ورودی شهر اشتوتگارت قرار دارد، شامل فضای نمایشگاهی برای كلكسیون تاریخی مرسدس بنز (در بر گیرنده ۱۶۰ ماشین) یك رستوران، بخش اداری و لابی می‌باشد. بازدیدكنندگان از موزه، از طبقات بالا تا پایین حركت می‌كنند. در جریان حركت در اتریوم، در یكی از سه آسانسور ملاقات كنندگان یك نمایش كلی از موزه را از طریق صفحات كامپیوتری مشاهده می‌كنند. آسانسورها مانند كپسولی هستند با یك شكاف بزرگ در سطح چشم ناظر كه بازدید كنندگان تصاویری از تاریخ مرسدس بنز را كه روی دیوارهای اتریوم نقاشی شده است را می‌بینند.

موزه مرسدس بنز آلمان

موزه مرسدس بنز اشتوتگارت

mercedes_35hp_odin_iz_samih_rannih_1280از نقطه شروع در بالا، طبقه هشتم، افراد می‌توانند از طریق یكی از دو رمپ مارپیچی پایین بیایند، اولین زنجیره اتصال دهنده غرفه‌های راهنما مربوط به تاریخ مرسدس بنز و دومین زنجیره مربوط به كلسیون ماشین و كامیون است كه این دو مانند مارپیچ DNA درهم پیچیده شده‌اند و مستمراً همدیگر را قطع می‌كنند و این امكان را برای بازدید كننده به وجود می‌آورند كه مسیر خودش را تغییر دهد.

موزه دیدنی مرسدس بنز در اشتوتگارت آلمان

موزه مرسدس بنز اشتوتگارت

mercedes_benz_slr_mclaren_119773اتاق‌های كلكسیون (غرفه‌ها) كه به صورت سن طراحی شده‌اند، نمایان هستند و با پنجره‌های طولی وسیعی احاطه شده‌اند.این غرفه‌ها به ترتیب زمانی چیده شده‌اند ولی این روند تاریخی انعطاف‌پذیر است و افراد آزاد هستند كه از محدوده‌های تاریخی عبور كنند و به طور كاملاً فردی و بصری جهت‌یابی نمایند. سازماندهی موزه یك چارچوب منطقی را پیشنهاد می‌كنند ولی افراد می‌توانند همین روند را دنبال كنند و یا بوسیله یك تصویر جذاب از این روند تاریخی منحرف شوند.

موزه مرسدس بنز اشتوتگارت

موزه مرسدس بنز اشتوتگارت

16041963این موزه زیبا که از مهمترین جاهای دیدنی آلمان است ، هر ساله مورد بازدید توریستهای فراوان قرار میگیرد. به عنوان مثال در سال ۲۰۰۷ حدود ۸۶۰ هزار نفر از آن بازدید کرده اند. موزه بنز در اشتوتگارت دارای بیش از ۱۶۰ وسیله نقلیه برای نمایش است که بعضی از آنها مربوط به سالهای بسیار دور است. این موزه از مکان های دیدنی اشتوتگارت است. با تور اروپا و یا تور آلمان سفر کنید و از دیدنی های اروپا بازدید کنید.

موزه مرسدس بنز اشتوتگارت

موزه مرسدس بنز اشتوتگارت

موزه مرسدس بنز اشتوتگارت

موزه مرسدس بنز اشتوتگارت

 

برای تور اروپـــــا چــــــی نیاز داریــــــــــــد؟؟؟؟!!!!
**********
قیمــــــت منــــاســـــب
**********
تنـــوع پیـــشنهادات مناسب برای خانوادگی ،بیزنسی ،ماجراجویانه ،بوم گردی و....
**********
تیم تخصصی و حـــــــرفـــــــــــه ای مــــــــــجـــــــــری **********
راهنــــــــــــمایـــی کــــــــــــــــــامل برای استفاده از تمامی فرصت های سفر
**********
و... **********
با سالها تجربه این افتخار را دایم که بگویم اروپا تخصص ماست
**********
منتظر تماستان هستیم ۸۸ ۵۰ ۵۰ ۱۲
about

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

سئو    هزینه سئو

×