اروپا

موزه معدن آلمان

موزه معدن آلمان

German Mining Museum

در بسیاری از کشورهای پیشرفته که معدنکاری نقش مهمی در پیشرفت و توسعه آنها در دوران انقلاب صنعتی و بعد از آن ایفا کرده است، سعی شده تا موزه‌های معدن در محل و درون معادنی که امروز دیگر فعال نیستند دایر شوند. از نمونه‌های جالب موزه‌های معدنی در دنیا می‌توان از موزه معدن بوخوم آلمان نام برد که به عنوان بزرگترین و پربازدیدکننده‌ترین موزه معدنی دنیا (با حدود ۴۰۰ هزار نفر بازدیدکننده در سال) شناخته شده است.

موزه معدن آلمان

موزه معدن آلمان

rilnabj4tاین موزه که در سال ۱۹۳۰م افتتاح شده مجموعه‌ای است شامل نمایشگاه انواع‌کانی‌ها و سنگ‌ها از سراسر دنیا، ماکت‌های نشان‌دهنده روش زندگی و سنت‌های معدنکاری در گذشته و امروز، تونل‌های شبیه‌سازی شده معدنی، ابزار و ماشین‌آلات معدنی از قدیمی‌ترین دوران تا امروز و مرکز اسناد معدنکاری آلمان که در کنار آن یک رستوران- قهوه خانه (با فضایی معدنکارانه! ) و فروشگاه کانی‌ها و اشیای سنگی قرار دارد. این معدن از دیدنی های آلمان به شمار می رود.

موزه معدن آلمان

موزه معدن آلمان

imagesامروزه موزه‌های معدنی مختلفی در کشورهای پیشرفته وجود دارد که روزانه میزبان بازدیدکنندگان بسیاری است. موزه معدن آلمان در شهر بوخوم با شبکه‌ای دو و نیم کیلومتری از تونل‌ها بزر‌گترین موزه معدن دنیاست. از ذغال‌سنگ تا نمک؛ بازدیدکنندگان در این موزه با همه چیز در مورد تاریخ معدن آشنا می‌شوند. زوج‌های علاقه‌مند هم می‌توانند مراسم عقد خود را در این تأسیسات زیرزمینی برگزار کنند.با تور اروپا و یا تور آلمان سفر کنید و از دیدنی های اروپا دیدن کنید.

موزه معدن آلمان

موزه معدن آلمان

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×