اروپا

موزه ملی شیلر آلمان

موزه ملی شیلر

Schiller National Museum

موزه ملی شیلر در ۱۰ نوامبر ۲۰۰۹ در دویست وپنجاهمین سال تولد فریدریش شیلر بازگشایی شده بود. این موزه در سال ۱۸۹۵ ساخته شد و در سال ۱۹۰۳ به عنوان آرشیو شیلر در مارباخ آلمان افتتاح شد. مکان مربوط به این موزه از سال ۱۸۹۵ به عنوان مکان یادبودی برای فریدریش شیلر که در مارباخ متولد شده و نیز دیگر شعرای اهل «شوابن» در نظر گرفته شد و از سال ۱۹۰۱ بر مبنای طرحی از «لودویگ آیسن لوهر» و «کارل وایگل» معماران اشتوتگارتی ساختمان آن احداث شد. از سال ۱۹۲۲ این مکان به عنوان موزه ملی شیلر نامگذاری شد.

موزه ملی شیلر

موزه ملی شیلر

firefox_screenshot_2015-07-15t11-07-00-647zموزه ملی شیلر که از دیدنی های آلمان است، بر لبه صخره دره نکار که مکانی خاص از نظر جغرافیایی و معنوی است , قرار دارد و مشرف بر مناظر اطراف خود می باشد . خواست انجمن آلمانی شیلر این بود که اقامتگاهی خصوصی برای نویسندگان , مهمانان و اعضای کنگره که از آلمان و سایر کشورها که برای کار وتحقیق بر روی منابع ادبی این آرشیو به مارباک و ریاک می آیند , ساخته شود. ساختمان به شکل ردیفی بر روی یک زمین ناهموار قرار گرفته است . در ۴ طبقه پله ها , پاگردها و تورفتگی ها در ساختمان اجازه حرکت نا محدود و فرصت ملاقات برای مهمانان را فراهم می کند.

موزه ملی شیلر

موزه ملی شیلر

imagesاین موزه با تمرکز بر ادبیات قرن ۱۸ و ۱۹ نمایشگاه هایی را ترتیب می دهد که نه تنها جذاب و گیرا هستند بلکه به موضوع های فوق العاده پیچیده ای می پردازند. این موزه صرفا یک موزه ادبیات نیست، بلکه به ادبیات و تاریخ فرهنگی جنوب غربی آلمان اختصاص داده شده است. این موزه یکی از مهمترین موزه های کتابداری در جهان است. با تور اروپا و یا تور آلمان سفر کنید و از دیدنی های اروپا بازدید کنید.

موزه ملی شیلر

موزه ملی شیلر

موزه ملی شیلر

موزه ملی شیلر

 

اروپا تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×