اروپا

موزه پرگامون برلین

موزه پرگامون برلین

Pergamon Museum

مــوزه پرگامون بين ســال هاي ۱۹۱۰ تا ۱۹۳۰، توســط آلفرد ميسل و لودويگ هافمن در برلین ساخته شد. ايــن مجموعه به ۳ بخش موزه آثار باســتاني، موزه خاورميانه و موزه هنرهاي اسلامي طبقه بندي مي شود. ايــن گنجينه گرانبهاي تاريخي از ســال ۱۹۹۹ از ســوي سازمان يونسكو به عنوان بخشي از « ارثيه معنوي جهان » شناخته شده و نه تنها مجموعه هاي نفيــس آن، بلكه ســاختمان موزه نيز يكي از دلايل اصلــي شــهرت آن در ســطح جهانــي محســوب مي شود. با تور آلمان سفر کنید و از دیدنی های آلمان بازدید کنید.
موزه پرگامون برلین

موزه پرگامون برلین

imagesمــوزه پرگامــون آلمان در محلي به نــام جزيره موزه ها قرار گرفته اســت. این موزه يكي از غني ترين و ارزشمندترين موزه هاي جهان اســت كه در ميــان موزه هاي اروپا رده پنجم را به خود اختصاص داده است. با ديدن اين مــوزه مي توان معني دقيــق تاريخ هنر را درك كرد. هر ساله بیش از یک میلیون نفر از سراسر جهان از این موزه دیدن می‌کنند. این موزه یکی دیدنی های برلین به شمار می رود.
موزه پرگامون برلین

موزه پرگامون برلین

museum_3در مــوزه پرگامون مجموعه هاي نفيســي از آثار هنري مربوط به دوره يونان باستان و آثار مربوط به منطقه جنوب غربي و مركز آسياي ميانه، مصر باستان، آســوريان، بابل و ايران باســتان نگهداري مي شود. همچنين مجموعه آثار دوره تاريخي هنر اســلامي بخش ويژه اي را در اين موزه به خود اختصاص داده است. برترین آثار موزه ی پرگامون را می توان محراب پرگامون ، دروازه ی مرمری شهر ملط ، دروازه ایشتار و بخش اسلامی موزه به شمار آورد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد موزه ی پرگامون در برداشتن آثار عظیم از تمدن های بزرگ سراسر دنیاست. بزرگ جثه بودن این آثار چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

موزه پرگامون برلین

موزه پرگامون برلین

734783-tn_retromuseumبا توجه به قدیمی بودن ساختمان خود موزه نیز برای هر بازدید کننده این سوال پیش می آید که این آثار بزرگ چطور در طبقات موزه جا به جا شده اند ، برای مثال اثر محراب پرگامون مربوط به شهر پرگاموس از یونان باستان است که با ۱۰۰ متر طول در طبقه اول این موزه به چشم می آید که ابعاد آن حیرت آور است. سایت این موزه با تور مجازی که در اختیار علاقه مندان به هنر و فرهنگ درنظر گرفته است امکان بازدید از این موزه را در سرتاسر دنیا فراهم نموده است. با تور اروپا سفر کنید و از دیدنی های اروپا بازدید کنید.
موزه پرگامون برلین

موزه پرگامون برلین

موزه پرگامون برلین

موزه پرگامون برلین

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×