اروپا

موزه کتاب های تصویری در قصر ویسم آلمان

موزه کتاب های تصویری آلمان

ساختمان سرخ فام قصر در سال ۱۸۴۰ میلادی، به سبک ئو کلاسیک بنا شده است. این بنا از سال ۱۹۳۹ میلادی به مالکیت شهر ترویسدورف در آمده و از سال ۱۹۴۵ تا ۱۹۸۲ میلادی محل شهرداری این شهر بوده است. از سال ۱۹۸۲، موزه ی کتاب های تصویری در آن قرار دارد. موزه کتاب های تصویری در قصر ویسم آلمان تنها موزه درنوع خود، در اروپاست که به جمع آوری کتاب های تصویری قدیمی و جدید و هنری می پردازد. با تور آلمان سفر کنید و از دیدنی های آلمان بازدید کنید.

موزه کتاب های تصویری آلمان

موزه کتاب های تصویری آلمان

imagesدر سال ۱۹۸۲، ویلهم آلسلبن Wilhelm Asleben، یکی از بازرگانان شهر ترویسدورف Troisdorf، مجموعه ی خود را که شامل ۳۰۰ طراحی و کتاب تصویری قدیمی، چاپ های سنگی، کنده کاری روی چوب و هزاران کتاب دیگر بود، به این شهر اهدا کرد. اهدای این مجموعه ی نفیس به شهر ترویسدورف سبب تاسیس این موزه شد. با خرید کتاب های تصویری و دریافت مجموعه های ارزشمند دیگر، این موزه گسترش یافت.

موزه کتاب های تصویری آلمان

موزه کتاب های تصویری آلمان

imageقصر ویسم بین سال های ۱۵۰۰ تا ۱۸۵۰ بنا شده است. این قصر درمیان یک دریاچه،  پارک و فضایی برای بازی کودکان قرار دارد و در حاشیه ی یک منطقه حفاظت شده،  بین دو شهر کلن و بن واقع شده است. بدین سبب، منطقه ای ديدني و مناسب برای گردش و تفريح همه ی افراد خانواده  است. این موزه، تنها چهار بار در سال مجموعه ی نفیس خود را به نمایش عام می گذارد، اما هر سال بین هشت تا ده نمایشگاه ویژه در رابطه با کتاب های تصویری و تصویرگران بر پا می دارد. این نمایشگاه ها در معرفی هنرمندان تصویرگر نقش مهمی ایفا می کنند.

موزه کتاب های تصویری آلمان

موزه کتاب های تصویری آلمان

rijggkkjtدر کنار این موزه، کتابخانه ای با بیش از ۳هزار کتاب تصویری جدید هست که علاقه مندان به این نوع کتاب ها را به خود جلب می کند. بازدید کنندگان خردسال می توانند در اتاق بازی ای که برای آنها در نظر گرفته شده است به بازی بپردازند. کمی بزرگتر ها و بزرگترها می توانند در سالن مطالعه ی این کتابخانه که در بالای یکی از برج ها قرار دارد، کتاب های مورد علاقه ی خود را  بخوانند و از منظره ای زیبا و طبیعی لذت ببرند. با تور اروپا سفر کنید و از دیدنی های اروپا لذت ببرید.

موزه کتاب های تصویری آلمان

موزه کتاب های تصویری آلمان

 

اروپا تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×