اروپا

ميدان شارل دوگل در پاریس

ميدان شارل دوگل پاریس

Place Charles de Gaulle Paris

ميدان شارل دوگل که یکی از دیدنی های پاریس می باشد. ساخت این بنا از سال ۱۸۰۶ شروع شد و پس از ۳۰ سال ساخت آن به پایان رسید. این بنای زیبا به افتخار پیروزی های ناپلئون ساخته شد اما قبل از اتمام کار آن ناپلئون در سال ۱۸۱۱ در گذشت.

ميدان شارل دوگل در پاریس

ميدان شارل دوگل پاریس

avenue-clipart-of-the-arc-de-triomphe-paris-franceميدان شارل دوگل که از دیدنی های فرانسه به شمار می رود، در شرق شهر پاريس است که نقطه اتصال ۱۲ خيابان از جمله خيابان شانزليزه است. طاق پيروزي پاريس نیز در اين ميدان قرار دارد. میدان قبر سرباز گمنامی است هم در زیر طاق قرار دارد و بر روی آن مشعلی همیشه فروزان به یاد درگذشتگان دو جنگ جهانی وجود دارد. در روز ۱۱ نوامبر که روز جنگ فرانسه است هرساله رئیس جمهور وقت ، دسته گل با شکوهی بر روی قبر سرباز قرار می دهد. در روز ملی فرانسه که روز آزادی پاریس در انقلاب فرانسه است نیز رژه نظامی در این منطقه برگزار می شود.

ميدان شارل دوگل پاریس

ميدان شارل دوگل پاریس

avenue-clipart-of-the-arc-de-triomphe-paris-franceمیدان شارل دوگل در پاریس در ابتدا با نام میدان ستاره شناخته می‌شد اما در سال ۱۹۷۰ پس از مرگ ژنرال و رییس جمهور شارل دوگل این میدان تغییر نام پیدا کرد، تاق پیروزی پاریس در این میدان قرار دارد. طول این بنا ۵۱ متر است که بر روی ۴ پایه استوار شده است و نام ۵۸۸ ژنرال که در جنگ ها شرکت داشته اند بر روی آن حک شده است. در سال ۱۹۷۰ پس از مرگ ژنرال و رییس جمهور شارل دوگل این میدان تغییر نام پیدا کرد و نام رییس جمهور یعنی شارل دوگل بر آن نهاده شد. با تور اروپا و یا تور فرانسه سفر کرده و از دیدنی های اروپا بازدید کنید.

ميدان شارل دوگل پاریس

ميدان شارل دوگل پاریس

 

برای تور اروپـــــا چــــــی نیاز داریــــــــــــد؟؟؟؟!!!!
**********
قیمــــــت منــــاســـــب
**********
تنـــوع پیـــشنهادات مناسب برای خانوادگی ،بیزنسی ،ماجراجویانه ،بوم گردی و....
**********
تیم تخصصی و حـــــــرفـــــــــــه ای مــــــــــجـــــــــری **********
راهنــــــــــــمایـــی کــــــــــــــــــامل برای استفاده از تمامی فرصت های سفر
**********
و... **********
با سالها تجربه این افتخار را دایم که بگویم اروپا تخصص ماست
**********
منتظر تماستان هستیم ۸۸ ۵۰ ۵۰ ۱۲
about

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

سئو    هزینه سئو

×