اروپا

میدان دلا سینیوریا فلورانس

میدان دلا سینیوریا فلورانس

Piazza della Signoria

ایتالیا کشوری است که به میدان هایش شهرت دارد . میدان دلا سینسوریا معروفترین میدان فلورانس است که در مقابل کاخ قدیمی وچیو در فلورانس ایتالیاست . این میدان مربع شکل ، نقطه اصلی مبدا و تاریخ فلورانس است که تا امروز شهرت خود را به عنوان مرکز سیاسی شهر حفظ کرده است . میدان دلا سینیوریا فلورانس محل ملاقات مردمان فلورانس و گردشگران تور ایتالیا می باشد که در نزدیکی گالری اوفیزی نیز قرار دارد . 
Piazza della Signoria

Piazza della Signoria

بسیاری از دیدنی های فلورانس در اطراف میدان دلا سینسوریا قرار دارند . این میدان مکان منحصر به فردی برای دیدن مجسمه ها و معماری های باشکوه بصورت رایگان است . مجسمه هرکول و پرسئوس ، مجسمه داوود شاهکار میکل آنژ و چشمه نپتون از جمله این مجسمه ها می باشد . موزه گوچی نیز در میدان قرار دارد و فرصت خوبی برای بازدید از آن است . مکانی که به خوبی تاریخ فلورانس قرون وسطی و خانواده مدیسی را توضیح می دهد .

میدان دلا سینیوریا فلورانس

میدان دلا سینیوریا فلورانس

میدان دلا سینسوریا یکی از مکان هایی است که مملو از گردشگران تور اروپا می باشد . در این میدان رستوران ها و کافه های زیادی وجود دارد که برای لذت بردن از لحظاتتان انتخاب خوبی می باشند . در بسیاری از شب ها گروه هایی از توازندگان در میدان جمع می شوند و به اجرای اپرا می پردازند که اجرای فوق العاده ای دارند . بنابراین شب زمان بسیار خوبی برای بازدید از این میدان می باشد . این میدان از مهمترین دیدنی های ایتالیا به شمار می رود .

میدان دلا سینیوریا فلورانس

میدان دلا سینیوریا فلورانس

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×