اروپا

میدان سینتاگما از دیدنی های آتن

میدان سینتاگما آتن

Syntagma Square Athens

میدان سینتاگما میدان مرکزی شهر آتن است. سینتاگما به معنی قانون اساسی است. هنگامی که یونان از زیر سلطه ترک آزاد شذ ، قدرتمندان یونان اوتو را به عنوان پادشاه انتخاب کردند. با تلاش اوتو ، یونان در ۱۸۴۳ صاحب قانون اساسی مدونی گردید و این میدان محل ساختمان هایی همچون پارلمان یونان شد.

میدان سینتاگما آتن

میدان سینتاگما آتن

firefox_screenshot_2015-06-21t11-26-11-096zمیدان سینتاگمای آتن (Syntagma Square) یکی مشهورترین میدان های دنیا است. این میدان مرکز تجمع مردم و به نوع مرکزیت شهر آتن است. در بخشی از این میدان شما با محله پلاکا روبرو هستید که بافت سنتی شهری و تجاری قدیم آتن است و میلیون گردشگر از سراسر دنیا به این محله برای بازدید و خرید می روند. در بخش دیگری از میدان سینتاگما پارلمان شهر آتن و کشور یونان قرار دارد.

میدان سینتاگما آتن

میدان سینتاگما آتن

firefox_screenshot_2015-06-21t11-24-47-864zمیدان سینتاگما محل برگزاری بسیاری از رویدادهای سیاسی میباشد و بیشتر سایت های تاریخی آتن در چند قدمی آن قرار گرفته اند. این میدان هتل بازسازی شده گرند برتان را در برمیگیرد. در کنار این میدان گراند هتل قدیمی ترین و شاید گران ترین هتل شهر را نباید از نظر دور داشت. این میدان از جاهای دیدنی یونان به شمار می رود.

میدان سینتاگما آتن

میدان سینتاگما آتن

firefox_screenshot_2015-06-21t11-25-14-424zسربازانی که یونیفورم های مخصوص به تن دارند هر یک ساعت شیفتشان را تغییر میدهند و دیدن این تغییر شیفت خالی از لطف نیست. میدان سینتاگما یکی از جاذبه های گردشگری آتن و دیدنی های یونان است. این برنامه در سر هر ساعت می باشد. لباس آنها و سبک تعویض نگهبانان برای عابران پیاده و گردشگران لذتی برای دیدن فراهم می کند در زیر صحنه ای از تعویض نگهبانان دیده می شود.

میدان سینتاگما آتن

میدان سینتاگما آتن

firefox_screenshot_2015-06-21t11-24-36-384zمیدان سینتاگما در حال حاضر یکی از دیدنی های آتن است. میدان سینتاگما روزگاری محلی بوده به نام  باغ “میوسس”که پاتوق فیلسوفانی مانند ارسطو بوده است.  “میوس” در انگلیسی به معنای ژرف اندیشی و نبوغ میباشد، اما “میوسس” ایزدبانوان نه گانه هنرها و فرزندان زئوس و تمیس هستند که الهه های هنر و موسیقی و رقص و فصاحت بشمار میروند. هتل های معروف آتن اطراف این میدان هستند. با تور یونان و یا تور اروپا سفر کنید و از دیدنی های اروپا در این کشور بازدید کنید.

میدان سینتاگما آتن

میدان سینتاگما آتن

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×