اروپا

پوتسدامر پلاتس برلین شاهکار هنر شهرسازی آلمان

پوتسدامر پلاتس برلین

Potsdamer Platz Berlin

میدان پوتسدامر یکی از هیجان انگیزترین مکان های پایتخت آلمان است. روزانه ۱۰۰٫۰۰۰ نفر برای دیدن ترکیب منحصر به فرد هنر ، سرگرمی ، خرید ، استعداد جهانی و در نهایت لمس تاریخ ، از این میدان دیدن می کنند.با تور اروپا به برلین سفر کنید و از این میدان که از دیدنی های برلین است ، دیدن کنید.

پوتسدامر پلاتس

پوتسدامر پلاتس برلین

firefox_screenshot_2015-03-12t07-54-59-756z-qprمیدان پوستدامر شاهکار هنر شهرسازی آلمان، ميدان عظيم مسقفی در برلین است. ويژگي عجيب این میدان، ساختمانهايي است که سقف بر آنها استوار شده. از آن جمله ساختمان دفتر سوني يا دايملر کرايسلر را میتوان نام برد. خود سقف هم تقارن ندارد و بيشتر به يک چتر باز با ميله هاي کوتاه و بلند میماند، اما ذره اي ناهمگوني و نازيبايي در اين سازه وجود ندارد و بیشتر به یک چتر باز با میله های کوتاه و بلند شبیه است، اما با این وجود چیزی از زیبایی این بنا کم نشده است.

پوتسدامر پلاتز

پوتسدامر پلاتس برلین

firefox_screenshot_2015-03-12t07-54-59-756z-qprاین بنا مساحتی در حدود بیست هزار متر مربع در ده طبقه با کاربری های مسکونی، خرده فروشی و رستوران دارد. زير این سقف شيشه اي رستوران ها و قهوه خانه هایی قرار گرفته و حوض گردي که انگار معماري سقف را بر خود تعبيه و هر لحظه پس زمينه عکس گروهي جهانگرد مي شود. میدان پوستدامر یکی دیگر از بهترین دیدنی های آلمان و جاذبه های گردشگری برلین به شمار میرود.

پوتسدامر برلین

پوتسدامر پلاتس برلین

پوتسدامر آلمان

پوتسدامر پلاتس برلین

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×