اروپا

میلان شهر مد

میلان شهر مد

Milan

میلان شهریست که منتهای احساسات آدم را بر می‌انگیزد، پر جنب و جوش است و شب‌هایش بسیار زنده و بی‌خواب است. میلان بهشت خرید، مد، ورزش، هنر و طراحان است. میلان -Milan- یکی از شهرهای مهم کشور ایتالیا از نظر مالی و اقتصادی است. بعد از مرکز ایتالیا رم – میلان بزرگ ترین شهر این کشور به شمار می رود. میلان در طول جنگ جهانی دوم دچار صدمات بسیاری شده و زیبایی های اولیه خود را از دست داده است. اما دوباره بازسازی شده است و نمایی از ایتالیای «مدرن» را به تصویر می کشد.

میلان

میلان شهر مد

20401465-green-city-environment-and-ecology-qprمیلان بدون شک پایتخت مد ایتالیاست. مقر اصلی کمپانی‌های غول‌پیکری مثل جورجیو آرمانی، ورساچه و پرادا است و بهشت ِ مانکن‌ها و پاپاراتسی‌ها و دانشجویان طراحی‌ است. بخصوص هنگام هفته‌ی مد میلان شهر شلوغ‌تر از معمول می‌شود، خیابان‌ها، بیلبوردها و دیوارها پُر می‌شوند از تبلیغات طراحان معروف. منطقه‌ی چهارسوقِ مد، (چهار خیابان خرید بی‌نظیر که از خیابان مونته ناپولیون شروع می‌شود) مرکز فروشگاه‌های طراحان مطرح ایتالیایی، همیشه مملو از توریست‌ها و علاقمندان مد دنیاست. این فستیوال دو بار در سال برگزار می شود؛ فوریه و سپتامبر.

میلان

میلان شهر مد

city-clipart-yio5kxnie-qprمیلان ترکیب زیبایی از مدرنیته و تاریخ است. در این شهر علاوه بر ساختمان ها و معماری های معاصر و مدرن، می توانید بناهای بازمانده از قرن ها و سال ها پیش را نیز پیدا کنید. شهر میلان در ایتالیا را به عنوان مهم ترین مرکز مد و طراحی می شناسند. به طوریکه این قلب طراحی و مد روی هنرهای موسیقی، ادبیات و حتی تجارت در سراسر جهان تاثیر گذاشته است. شبه های میلان بسیار زیبا است و هر نگاهی را به خود جلب می کند. غذاهایی که در این شهر فروخته می شوند نیز عجیب و در عین حال خوش طعم هستند. در میلان موزه های متعدد و آثار تاریخی بسیاری وجود دارد که سالانه گردشگرانی را که با تور اروپا به ایتالیا سفر می کنند را به خود جذب می کند. مهم ترین دیدنی های ایتالیا از جمله طاق صلح  و کلیسای دوئومو در میلان هستند.

 

میلان

میلان شهر مد

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×