اروپا

نمایشگاه اتومبیل پاریس

نمایشگاه اتومبیل پاریس یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعت خودروسازی جهان و نمایشگاه های اروپا ست . این نمایشگاه هر دوسال یکبار برگزار می شود . تاریخ برگزاری آن ۱ تا ۱۶ اکتبر است که در سفر با تور فرانسه از آن بازدید خواهید کرد . خودروسازانی از جمله گروه مرسدس بنز ، تویوتا ، ب ام ، رنو ، نیسان، گروه پژو سیتروئن ، گروه فیات ، پورشه، میتسوبیشی موتورز و جنرال موتورز که با تمرکز بر روی آخرین دست آورد های خود در قالب مدل های کانسپ ت و جدیدترین مدل های سال جدید میلادی، در آن حضور دارند . 

نمایشگاه اتومبیل پاریس

نمایشگاه اتومبیل پاریس

این نمایشگاه از سال ۱۸۹۸ برگزار می شود و یکی از قدیمی ترین رویدادها در اروپاست . در اولین رویداد نمایشگاه ، از انواع اقسام دوچرخه و موتورسیکلت تا ورزش های مرتبط با دنیای خودروسازی به نمایش گذاشته شده است . تمرکز نمایشگاه اتومبیل پاریس ۲۰۱۶ بر معرفی محصولات پاک و الکتریکی است . به جز معرفی جدیدترین محصولات می توانید وسایل نقلیه خاص، ماشین آلات شهرداری ، اتومبییل های برقی ، وسایل نقلیه ی ۴*۴ و جاده، تجهیزات و لوازم جانبی واسیل نقلیه، سازمان های حرفه ای، مطبوعات تخصصی، و برخی مدارس مربوطه را ببینید .

نمایشگاه اتومبیل پاریس

نمایشگاه اتومبیل پاریس

این نمایشگاه که از بهترین نمایشگاه های فرانسه است ، در زبان فرانسوی Paris Mondial de l’Automobile نام‌ دارد و اتومبیل‌های خارق‌العاده بسیاری را در طول چند روز به نمایش می‌گذارد. در سال ۲۰۱۴ بیش از ۱٫۲۵ میلیون نفر از نمایشگاه خودرو پاریس بازدید کرده اند . مبلغ ورودی این نمایشگاه در تور اروپا سال ۲۰۱۴، برای افراد بالای ۲۵ سال ۱۴ یورو، افراد بین ۱۰ تا ۲۵ سال ۸ یورو و برای کودکان زیر ده سال رایگان بود . همچنین گروه ها و شوراهای کاری با حداقل ۱۵ نفر می توانستند برای هر فرد ۱۲ یورو بپردازند .

نمایشگاه اتومبیل پاریس

نمایشگاه اتومبیل پاریس

نمایشگاه اتومبیل پاریس

نمایشگاه اتومبیل پاریس

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×