اروپا

نمایشگاه اکسپو میلان ۲۰۱۵

نمایشگاه اکسپو میلان ۲۰۱۵

Expo Milano 2015

نمایشگاه جهانی اکسپو میلان از اول ماه می (۱۱ اردیبهشت) با هزینه ۲.۵ میلیارد یورو در مساحتی به وسعت یک میلیون مترمربع شروع به کار کرده و نمایندگان ۱۴۵ کشور دنیا در آن حضور دارند و ده میلیون بلیت بازدید از این نمایشگاه به فروش رسیده است. نمایشگاه اکسپو هر ۵ سال یکبار برپا می شود و اولین آن در سال ۱۸۵۱ در لندن برگزار شد و تا کنون ۲۶ شهر این نمایشگاه را برگزار کرده اند و این دوره در سال ۲۰۱۵ در شهر میلان به مدت شش ماه از ۱ می تا ۳۱ اکتبر ۲۰۱۵ با موضوع “تغذیه زمین، انرژی برای حیات” برگزار خواهد شد.

 اکسپو 2015

نمایشگاه اکسپو میلان ۲۰۱۵

can-stock-photo_csp21825814اکسپو چیست؟ اکسپو یا نمایشگاه جهانی (world exposition) رویدادی بسیار مهم و پر اهمیت در عرصه جهانی است و بسیاری از کارشناسان آن را با المپیک مقایسه می کنند. نمایشگاه مهم و جهانی «اکسپو» رویدادی است که در فواصل چند ساله در کشورهای مختلف برگزار می‌شود و در آن کشورها دستاوردهای اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و علمی با دورنمای توسعه و اهداف کلان خود را به نمایش می گذارند. ایران در زمان صدارت «امیرکبیر» برای اولین بار در این نمایشگاه جهانی شرکت کرد اما جدی ترین حضور آن به سال ۱۹۶۷ بر می گردد. نمایشگاه های اکسپو از مهمترین نمایشگاه های اروپا به شمار می رود.

اکسپو ایران در میلان

نمایشگاه اکسپو میلان ۲۰۱۵

 can-stock-photo_csp15730725نمایشگاه اکسپوی میلان در طول مدت برگزاری ۱۸۴ روزه خود، پذیرای بیش از ۲۰ میلیون بازدید کننده از اقصی نقاط دنیا در ایتالیا خواهد بود. بازدیدکنندگانی که علاوه بر گشت و گذار در طول مدت برگزاری نمایشگاه این امکان نیز برای آنها فراهم می شود که با فرهنگ عامه مردم و نوع عادت غذایی کشورهای شرکت‌کننده آشنا شوند. اکسپو ۲۰۱۵ میلان شاهد جشنواره‌ای از طرح‌های فوق‌العاده معماری است که جذابیت دو چندانی به این رویداد بخشیده است. دفتر اکسپوهای جهانی BIE مديريت نمايشگاه های اکسپو را بر عهده دارد.

غرفه ایران در نمایشگاه اکسپو

نمایشگاه اکسپو میلان ۲۰۱۵

canstock19115632نمایشگاه اکسپو ۲۰۱۵ در مساحتی بالغ بر یک میلیون متر مربع گسترده شده و در محل تلاقی دو خیابان مهم و اصلی Cardo وِDecumano ساخته شده است. دلیل اینکه تقاطع دو خیابان Cardo و Decumano به عنوان محل برگزاری اکسپو ۲۰۱۵ در نظر گرفته شد این بود که بازدید کنندگان براحتی مسیرهای خود را در میان قسمتهای مختلف سایت نمایشگاهی پیدا کنند. خیابان Decumano که از شرق تا غرب محوطه نمایشگاهی امتداد دارد، در بردارنده پاویلیون کشورهای مختلف شرکت کننده و همچنین وظیفه ارتباط دادن بین بخش شهری و روستایی سایت نمایشگاهی را بر عهده دارد. خیابان Cardo وظیفه ارتباط دادن سایت نمایشگاهی را از شمال تا جنوب بر عهده دارد و تمام غرفه ها و صنایع ایتالیایی در امتداد این خیابان قرار گرفته اند. با تور اروپا و یا تور ایتالیا سفر کنید و از نمایشگاه های ایتالیا بازدید کنید.

غرفه ایران در اکسپو

نمایشگاه اکسپو میلان ۲۰۱۵

غرفه ایران در اکسپو 2015

نمایشگاه اکسپو میلان ۲۰۱۵

نمایشگاه اکسپو میلان 2015

نمایشگاه اکسپو میلان ۲۰۱۵

 

اروپا تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×