اروپا

نمایشگاه باغبانی و گل و گیاه انگرس فرانسه

 نمایشگاه باغبانی و گل و گیاه فرانسه

SIVAL

SIVAL در فرانسه نمایشگاه بی نظیری برای میوه ها و سبزیجات است که در ۲۲ – ۲۴ دی ماه در آنژه برگزار می شود و در آن شرکتهای تولیدکننده بذر، تامین کنندگان نهال و …محصولات خود را به نمایش می گذارند. این نمایشگاه از نمایشگاه های فرانسه تخصصی است و در بخشهای مختلف ارائه می شود که شامل تولید کنندگان برتر ماشین آلات کشاورزی، کشاورزی، محصولات محافظت گیاهان، بسته بندی و …. می باشد. در این نمایشگاه مباحث کشاورزی آینده شامل آزمایشگاه ها، مدیریت پسماندها و بازیافت و محصولات گیاهی ارائه می شود.

نمایشگاه باغبانی و گل و گیاه در فرانسه

نمایشگاه باغبانی و گل و گیاه فرانسه

SIVALimages نمایشگاه تجاری محصولات گیاهی می باشد و برای ارائه انگورهای متنوع بوده و گیاهان دارویی و معطر نیز به نمایش گذاشته می شوند. . این نمایشگاه غرفه داران و بازدیدکنندگان زیادی را جذب می کند و ارتباط مستقیم و تقابل بین افراد و نمایش آخرین نوآوری ها، فرصتهای مفید تجاری را در بازار جهانی فراهم می سازد . با بیش از ۶۰۰ غرفه نمایشگاه SIVAL تنها نمایشگاه در فرانسه است که محدوده وسیعی از تجهیزات و خدمات برای همه بخشهای تولیدات گیاهی به نمایش می گذارد.

نمایشگاه SIVAL در فرانسه

نمایشگاه باغبانی و گل و گیاه فرانسه

indexبازدیدکنندگان  نمایشگاه SIVAL صاحبان تجاری و تولیدکنندگان می باشند که  شامل تولید کنندگان سبزیجات، نوشیدنی ها و کارخانجات آبمیوه، باغبانی و گلکاری و درختکاری، تولید کنندگان بذر، تجهیزات نگهداری گیاهان، و تولیدکنندگان گیاهان دارویی و معطر می باشند. هر سال کمیته برگزاری نمایشگاه SIVAL که شامل کارشناسان VEGEPOLYS و تولیدات گیاهی می باشد برنامه ای با کنفرانسها و رویدادهای های جذاب و جالب شامل: بحث های فنی، کنفرانس ها، تغییرات اینده در چهارجوب همایش برای ارائه اطلاعات کلیدی آخرین رهیافتها به مسئولین صنعت گیاهان، نوآوری ها و تحقیقات ارزشمند متخصصان را ارائه می دهند.

نمایشگاه SIVAL فرانسه

نمایشگاه باغبانی و گل و گیاه فرانسه

images_1نمایشگاه Sival 2015 در وسعتی به اندازه ۳۰۰۰۰ متر مربع و با مشارکت  ۶۰۰ غرفه و ۱۵۰۰ برند برگزار گردید  که بیش از ۲۰۰ غرفه از شرکتهای بین المللی در این نمایشگاه حضور داشتند و شرکت کنندگان به طور موثری برای تقویت و توسعه صنعت گیاهان فرصتها  و محصولات جدید و تکنولوژی های و تکنیکهای تولید را در این نمایشگاه ارائه کردند.  در نمایشگاه Sival 2015 بیش از ۲۱۰۰۰ بازدید کننده  حضور داشتند که ۱۰% آنها  بازدیدکنندگان بین المللی بودند. با تور اروپا و یا تور فرانسه سفر کنید و از نمایشگاه های اروپا بازدید کنید.

نمایشگاه باغبانی و گل و گیاه انگرس فرانسه

نمایشگاه باغبانی و گل و گیاه فرانسه

 بخش های نمایشگاه:

  •  میوه ها و سبزیجات : میوه ها وسبزیجات ، مواد گیاهی، بذرها، کشت، محافظت گیاهان، سمپاشی، گلخانه ها، کانال ها، نگهداری و باغبانی، بسته بندی.
  • انگورها: کاشت ، هرس و تجهیزات نگهداری، برداشت و تجهیزات ذخیره سازی، بطری ها و درپوشها و سم پاشی
  • بذرها : مواد گیاهی، بذرها، جوانه ها و نهال ها، کشت، محافظت از گیاهان، سم پاشی، گلخانه ها، کانالها، نگهداری و درجه بندی، بسته بندی.
  •  سیب ها : تجهیزات کاشت و هرس، سمپاشی، بطری ها و تجهیزات بسته بندی
  • باغبانی : آماده سازی خاک، بازاریابی، تولیدکنندگان ماشین آلات، تولید گیاهان

 گیاهان دارویی و معطر و ارگانیک نیز به نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه باغبانی و گل و گیاه انگرس فرانسه

نمایشگاه باغبانی و گل و گیاه فرانسه

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×