اروپا

نمایشگاه بین المللی نوشیدنی آلمان

نمایشگاه بین المللی نوشیدنی آلمان (BrauBeviale) سال ۲۰۱۶ در شهر نورنبرگ برگزار می شود . این نمایشگاه که از بهترین نمایشگاه های آلمان است ، در تاریخ  ۱۸-۲۰ آبان ۹۵ برگزار می شود . در این نمایشگاه سه روزه انواع نوشیدنی ، آبمیوه و انواع کنستانتره ، آب معدنی شیر و تولیدات انواع فرآورده های لبنی به نمایش گذاشته می شود . در این نمایشگاه حدود ۱۰۸۳ غرفه دار از سراسر دنیا محصولات خود را ارائه می دهند و همچنین روش های تولید خود را به عموم نشان می دهند .

نمایشگاه بین المللی نوشیدنی آلمان

نمایشگاه بین المللی نوشیدنی آلمان

نمایشگاه نوشیدنی آلمان از سال ۱۹۷۸ هر ساله در مرکز نمایشگاهی این شهر برگزار می شود . تا سال ۱۹۸۰ ، ۱۵۲غرفه دار شرکت کرده بودند . در سال ۲۰۱۵ این نمایشگاه توانست ۱۰۸۳ غرفه دار را جذب کند و یکی از مهمترین نمایشگاه های اروپا لقب گرفت . این نمایشگاه در  ۸ سالن نمایشگاهی محصولات، راه حل ها، روش و روندهایی را برای تولید نوشیدنی، آب، نوشیدنی های غیرالکلی و محصولات لبنی مایع ارائه کردند. در این نمایشگاه همچنین یک دوره آموزشی در صنعت نوشیدنی ارائه می دهد .

نمایشگاه بین المللی نوشیدنی آلمان

نمایشگاه بین المللی نوشیدنی آلمان

از محصولات نمایشگاه می توان به مواد خام و نوشیدنی ها به عنوان مواد خام ، ماشین آلات و تاسیسات لازم برای تولید نوشیدنی ، مواد جانبی و فرآیندی ، لوازم جانبی بسته بندی ، سیستم های بستن درب بطری ، ماشین آلات و تجهیزات لازم برای پر کردن ظروف و بسته بندی نوشیدنی ، مواد و ملزومات بسته بندی ، اتوماسیون و فن آوری اطلاعات، تجهیزات آزمایشگاهی و عملیاتی اشاره کرد . در سفر با تور آلمان و تور اروپا از این نمایشگاه دیدن کنید .

نمایشگاه بین المللی نوشیدنی آلمان

نمایشگاه بین المللی نوشیدنی آلمان

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×