اروپا

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف آلمان

نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان

Medica

نمایشگاه مدیکا که از مهمترین نمایشگاه های آلمان است، هر ساله در ماه نوامبر در دوسلدورف آلمان برگزار می شود. نمایشگاه «مدیکا»، بزرگترین نمایشگاه پـزشکی تجاری جـهان است که طـیف وسـیعـی از نوآوری‌های پزشکی را از درمان سرپایی بیماران تا درمان‌هایی که نیاز به بستری شدن دارند به نمایش می‌گذارد. انتظار می رود بیش از ۱۳۰۰۰۰ بازدید کننده از ۱۲۰ کشور جهان جهت کسب جدیدترین اطلاعات در زمینه مراقبت و درمان بیماران و همچنین افراد سلامت در این نمایشگاه سالیانه شرکت کنند. همچنین این نمایشگاه مرکز توجهی برای کسانی که در زمینه ایمنی و سلامتی فعالیت دارند، می باشد.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان

نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان

Medicamedical-tools-clip-art-durable-medical-equipment-c بزرگ ترین رویداد در بخش پزشکی می باشد، که از ۲۵ تا ۲۸ آبان ۹۴ در دوسلدوف آلمان برگزار می شود. نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی بیش از ۴۰ سال سابقه ی برگزاری دارد. این نمایشگاه هر ساله در ماه نوامبر در دوسلدورف آلمان برگزار می شود.  هرساله نظر تعداد زیادی از کارشناسان به خود جلب می کند. بیش از حدود ۱۳۰۰۰۰ بازدید از ۱۲۰ کشور انجام می شود. همچنین سهم بالای شرکت تصمیم گیرندگان در نمایشگاه دوباره افزایش یافته است. انتظار می رود بیش از ۱۳۰۰۰۰ بازدید کننده از ۱۲۰ کشور جهان جهت کسب جدیدترین اطلاعات در زمینه مراقبت و درمان بیماران و همچنین افراد سلامت در نمایشگاه پزشکی آلمان سالیانه شرکت کنند. همچنین این نمایشگاه مرکز توجهی برای کسانی که در زمینه ایمنی و سلامتی فعالیت دارند، می باشد.

تور نمایشگاه پزشکی آلمان

نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان

pt5o8j5kcدر ۲۰۱۴ تعداد ۴۸۳۱ غرفه دار از بزرگترین کشورهای جهان در نمایشگاه تجهیزات پزشکی در آلمان شرکت کردند. این نمایشگاه بین المللی پیشرو در تجارت پزشکی جدیدترین فن آوری ها، محصولات و خدمات را ارائه می کند. خوب است بدانید که ۹۷ درصد از غرفه داران ابراز رضایت شدید از کسب و کار حاصل از شرکت در نمایشگاه کرده اند. از برنامه‌هایی کـه در مدت بـرگـزاری نـمایـشگاه پزشکی مدیکا بسیار مورد توجه متخصصان قرار دارد می‌توان به کنگره‌های مدیکا و انجمن بیمارستان‌های آلمان اشاره کرد. این ۲ رویداد پرطرفدار ضمن فراهم کردن فرصت بحث و گفت‌وگو برای بازدیدکنندگان، به متخصصان اجازه می‌دهند تا به معرفی موضوعات مورد بررسی روز و برنامه‌های آینده در درمان بیماران بپردازند. این برنامه‌های جانبی به‌طور کلی اطلاعات کاربردی و ارزشمندی را به مخاطبان ارائه می‌دهند. ‌با تور اروپا و یا تور آلمان سفر کنید و از بهترین نمایشگاه های اروپا بازدید کنید.
نمایشگاه پزشکی در آلمان

نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان

موضوعات اصلی نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان ۲۰۱۵:
تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، تجهیزات و ملزومات بیمارستانی، تجهیزات اداری بیمارستان ها و مطب ها و کلینیک ها، فرآورده های دارویی، ملزومات جراحی، تکنولوژی لابراتوار، ارتوپدی، تکنولوژی نظافت، منسوجات بیمارستانی، الکتروپزشکی، فوریت پزشکی، تشخیص بیماری، ضد عفونی کننده ها، انهدام زباله های بیمارستانی، مهندسی ساختمان بیمارستان ها، مبلمان بیمارستان ها

آدرس نمایشگاه تجهیزات پزشکی

نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×