اروپا

نمایشگاه حمام، شستشو و صنایع مرتبط پاریس فرانسه

نمایشگاه حمام پاریس

Ideo Bain Bathware Exhibition

Ideo Bain یک نمایشگاه ویژه و اختصاصی می باشد، جایی که انجمن تجاری لوازم و تجهیزات حمام از فرصتی که برای ارتباطات و ارائه به مشتریان به وجود آمده بهره می برد. برای مصرف کنندگانی که در پی لوازم، تجهیزات و راه ها و ایده ها می باشند، این نمایشگاه مکانی جهت به تحقق رساندن ایده ها و رویاهایشان برای ساختار حمام می باشد. Ideo Bain یا نمایشگاه لوازم حمام، از ۱۱ تا ۱۵ آبان ۹۴ در Paris Nord Villepinte فرانسه برگزار خواهد شد.

نمایشگاه حمام پاریس

نمایشگاه حمام پاریس

9izoqyd9tنمایشگاه Ideo Bain 2015 هر دو سال یکبار در پاریس برگزار می شود. Ideo Bain یا نمایشگاه تجهیزات حمام، یک نمایش جهانی و بین المللی تجهیزات حمام می باشد. این یک دعوت ایده آل جهت کشف متدها و ابداعات جدید می باشد، جایی که همه چیز برای برانگیختن نوآوری ها و فرصت های تجاری طراحی و فراهم شده است. ideobain جایی است که تمامی گرایشات و طرح های جدید نمایان می شوند و درخواست های زیادی از سر تا سر جهان را پذیرا می باشد و بالاخره می توان گفت که سکویی برای توسعه ی بازار می باشد. این نمایشگاه از جذاب ترین نمایشگاه های فرانسه است.

نمایشگاه حمام پاریس

نمایشگاه حمام پاریس

6ip5kgxatاز سال ۲۰۰۲ تاکنون ideobain در هر دوره تمامی کسانی را که در صنایع تجهیزات حمام فعالیت می کنند را گرد هم جمع کرده است. در سال ۲۰۰۸، ۱۰۷۶۸۸ بازدیدکننده در این نمایشگاه شرکت کرده اند که متشکل می شوند از ۹۲۳۸۴ نفر بازدیدکننده ی تجاری و ۱۵۳۰۴ نفر بازدیدکننده ی عمومی. طبق آمار گرفته شده از سال ۲۰۰۴ تا سال ۲۰۰۸ به میزان ۳۲% به تعداد بازدیدکنندگان این نمایشگاه افزوده شده است. با تور فرانسه و یا تور اروپا سفر کنید و از نمایشگاه های اروپا بازدید کنید.

تاریخ شروع : دوشنبه ۱۱ آبان ۹۴   ۰۲ نوامبر ۲۰۱۵ میلادی       Mon 02 November 15
تاریخ پایان : جمعه ۱۵ آبان ۹۴       ۰۶ نوامبر ۲۰۱۵ میلادی       Fri 06 November 15
نمایشگاه حمام پاریس

نمایشگاه حمام پاریس

نمایشگاه حمام پاریس

نمایشگاه حمام پاریس

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×