اروپا

نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ آلمان

نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ

Interzoo

در ۲۶ تا ۲۹ می ۲۰۱۶ یکی از نمایشگاه های آلمان در شهر نورنبرگ برگزار می شود. با تور آلمان سفر کنید و در این نمایشگاه شرکت کنید! چون نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ مرور کاملی بر محصولات و خدمات صنعت جهانی حیوانات خانگی ارائه می کند. حدود ۱۷۰۰ غرفه دار، و بیش از ۳۷۰۰۰ نمایش تجاری که نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ را طی بیش از ۶۰ سال بزرگترین نمایشگاه تجاری بین المللی کرده اند.

نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ

نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ

index-jpنمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ بزرگترین نمایشگاه تجاری دنیا در صنعت بین المللی حیوانات خانگی و نمایشگاه های اروپاست. این نمایشگاه منبع اصلی الهام برای صنعت بین المللی حیوانات خانگی است که تولیدکنندگان، عمده فروش ها، و ارائه دهندگان خدمات از بیش از ۶۰ کشور دنیا برای ارائه محصولات حیوانات خانگی و ملزومات نوآورانه برای این حیوانات در آن حضور پیدا می کنند. بازدیدکنندگان این نمایشگاه مروری بر بازار جهانی جدیدترین محصولات، ابزارهای آرایش و تمیز کردن و لوازم جانبی برای حیوانات خانگی چهارپا، پرندگان، ماهی های تزئینی و حیوانات تراریوم خواهند داشت.

نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ

نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ

indexبا شرکت در نمایشگاه حیوانات خانگی فقط افراد متخصص را می بینید. ۶۹ درصد بازدیدکنندگان از نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ از بیش از ۱۰۰ کشور به این نمایشگاه می آیند. غرفه داران این نمایشگاه غرفه خود را به طور ویژه برای افراد حرفه ای و متخصص آماده می کنند و اقلام و موارد تخصصی و اطلاعاتی با سطح استاندارد بالا را به شما ارائه می کنند. این نمایشگاه در سال ۲۰۱۶ دارای ۱۸۰۰ غرفه دارا است و محوطه نمایشگاه در حدود ۱۱۵،۰۰۰ متر مربع است. امیدواریم برای شرکت در این نمایشگاه مارا با تور اروپا همراهی کنید.

نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ

نمایشگاه حیوانات خانگی نورنبرگ

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×