اروپا

نمایشگاه بین المللی سرامیک آلمان

نمایشگاه سرامیک مونیخ

Ceramitec 2015

ceramitec یکی از نمایشگاه های آلمان است که از تاریخ ۲۰ تا ۲۳ اکتبر ۲۰۱۵ برابر با ۲۸ مهر تا اول آبان ۱۳۹۴ در مونیخ آلمان برگزار می شود. در این نمایشگاه صنعت سرامیک سازی تمام قسمت های خدمات و محصولاتش را به نمایش می گذارد. طی سالهای گذشته Ceramitec به عنوان نمایشگاه تجاری بین المللی در ارائه ی محصولات متنوع جهانی در صنعت سرامیک شهرت کسب کرده است.

نمایشگاه کاشی و سرامیک

نمایشگاه سرامیک مونیخ

Ceramitecfirefox_screenshot_2015-10-21t08-50-50-759z مونیخ موفق ترین رویداد بین المللی در ارائه سرامیک های ویژه در سطح جهانی، متالوژی پودر و قرار ملاقات های مهم برای تولید کنندگان پیشرو و مصرف کنندگان و محققان می باشد. تصمیم گیرندگان ارجح، در صنعت آجر و کاشی، ظروف سفالی و سنگی، مواد نسوز، کاشی های لعابی و لوازم بهداشتی، اجناس چینی، مواد رسوب و سخت شده، سرامیک های فنی و متالوژی پودر، در اینجا گرد هم می آیند.

تور نمایشگاه سرامیک

نمایشگاه سرامیک مونیخ

firefox_screenshot_2015-10-21t08-50-50-759zدر این نمایشگاه علاوه بر شرکت‌های تولید کننده ماشین‌آلات و مواد اولیه، دانشگاه‌های مرتبط با رشته سرامیک نیز دارای غرفه بوده و از این طریق می‌توان با آخرین دستاوردهای علمی در زمینه سرامیک و متالورژی پودر آشنا شد. این نمایشگاه پیشرو هم چنین شهرت و اعتبار برجسته ای در صنعت به عنوان یک پایگاه برتر دارد و بطور پیوسته بر میزان شرکت کنندگان خود می افزاید. برای مثال، بخش های تکنیکی سرامیک سازی و متالوژی پودر در پایه گذاری نمایشگاه های این صنعت بسیار موفق بوده اند. با تور اروپا و یا تور آلمان سفر کنید و از نمایشگاه های اروپا بازدید کنید.

نمایشگاه سرامیک در مونیخ

نمایشگاه سرامیک مونیخ

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×