اروپا

نمایشگاه شیرینی و بستنی ایتالیا

نمایشگاه شیرینی و بستنی از جالب ترین نمایشگاه های اروپا ست که از ۲ بهمن تا ۶ بهمن ۱۳۹۵ برگزار می شود . میزبان این نمایشگاه که مهمترین رویداد جهانی در بخش بستنی است ، شهر ریمینی ایتالیا می باشد . این نمایشگاه به مواد مواد خام ، مبلمان و اثاثیه برای بستنی صنعتی ، تجهیزات کارگاهی ، ماشین‌الات ، فروشگاه‌های شیرینی‌ ، کافه‌ها و نان‌پزی‌های صنعتی و محصولات اختصاص دارد . با انتخاب تور ایتالیا از این نمایشگاه دیدن خواهید کرد .
نمایشگاه شیرینی و بستنی ایتالیا

نمایشگاه شیرینی و بستنی ایتالیا

در نمایشگاه شیرینی و بستنی ریمینی ایتالیا محصولاتی همچون بستنی ، شیرینی ، شکلات ، قهوه ، پیتزا ، نان ، پاستای تازه و تزئینات آنها به نمایش گذاشته می شود .  برای جذاب شدن این نمایشگاه بخش‌ های موضوعی ، نمونه‌ های آزمایشی ، دوره‌ ها و سمینارهای به روز رسانی ، رقابت‌ ها و مسابقات بین‌ المللی و نمایشگاه‌ ها دست در دست هم می دهند تا در سفرتان با تور اروپا از این رویداد لذت ببرید .

نمایشگاه شیرینی و بستنی ایتالیا

نمایشگاه شیرینی و بستنی ایتالیا

نمایشگاه شیرینی و بستنی یکی از جالبت ترین نمایشگاه های ایتالیا به شمار می رود و تنها رویداد تجاری جهان است که صنعت بستنی و شیرینی به طور کامل ارائه می شود . شرکت در این نمایشگاه به کسانی که در صنعت شیرینی و بستنی فعالیت دارند ، توصیه می شود تا با محصولات جدید و فن آوری های روز آشنا شوند . خرده فروشان ، توزیع‌کنندگان،  سازندگان ، انجمن‌های تجاری و رسانه هر ساله در این رویداد شرکت می کنند . این نمایشگاه در سال ۲۰۱۵ ، ۱۸۷,۲۳۳ نفر بازدید کننده داشته است .

نمایشگاه شیرینی و بستنی ایتالیا

نمایشگاه شیرینی و بستنی ایتالیا

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×