اروپا

نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنایع دستی و هدایا برلین آلمان

نمایشگاه صنایع دستی برلین

Bazaar Berlin

نمایشگاه صنایع دستی آلمان از ۱۸ تا ۲۲ آبان سال جاری در رشته‌های هنرهای دستی، زیورآلات، نقره، پوشاک، چرم، مجسمه، سفال، سرامیک، انواع سفره و مد در شهر برلین برگزار می‌شود. این نمایشگاه بیش از ۵۰ سال است در برلین برگزار می گردد. امسال ۶۲ کشور جهان از جمله کشورهای آفریقایی، آسیایی میانه و کشورهای عربی شرکت دارند. با تور اروپا و یا تور آلمان سفر کنید و از نمایشگاه های اروپا دیدن کنید.

نمایشگاه صنایع دستی در برلین

نمایشگاه صنایع دستی برلین

crafts-clip-art-clip-art-crafts-316213نخستین سال برگزاری نمایشگاه صنایع دستی برلین ۱۹۶۲ میلادی ( ۵۱ سال پیش ) بود. در سال ۲۰۱۲، ۵۹۲ غرفه از ۵۹ کشور شرکت داشتند که از این تعداد ۲۶۱ شرکت آلمانی و ۳۳۱ شرکت از سایر کشورها بوده اند. ۱۸٫۹۰۰ متر فضا به نمایشگاه اختصاص یافته و ۳۸٫۷۲۴ نفر بازدید کننده از این تعداد ۳۷۹۸۸ نفر آلمانی و ۷۳۶ نفر خارجی بوده اند. حداقل متراژ غرفه ها  ۱۰متر مربع است. نرخ اجاره غرفه ۱۴۲ یورو به ازای هر متر مربع،‌ ۱۸۹ یورو بابت هزینه تبلیغات است. به شرکت کنندگانی که در محل غرفه های خود نحوه تولید صنایع دستی را به صورت زنده نمایش می دهند تخفیف ویژه ارائه خواهد شد. شرکت کنندگان ایرانی از پرداخت ۱۹ درصد مالیات ارزش افزوده که در نرخ اجاره بهای غرفه ها در نظر گرفته می شود معاف هستند.

نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنایع دستی و هدایا برلین آلمان

نمایشگاه صنایع دستی برلین

handicrafts-clipart-clip-art-crafts-120127برگزاری این نمایشگاه از نمایشگاه های آلمان در ایام پایانی سال و نزدیک به کریسمس از ویژگی مهم این نمایشگاه است. چرا که عمده بازدید کنندگان نمایشگاه که آلمانی هستند ، با هدف خرید هدایای ویژه سال نو از این نمایشگاه بازدید می کنند . شایان ذکر است نمایشگاه مشابه دیگری در ماه های پایانی سال میلادی در آلمان برگزار نمی شود . ضمناً فراوانی و ارزانی نرخ هتل ها در برلین نسبت به سایر شهرهای این کشور موجب استقبال بیشتر از این نمایشگاه است.

تاریخ شروع : چهارشنبه ۲۰ آبان ۹۴       ۱۱ نوامبر ۲۰۱۵ میلادی       Wed 11 November 15
تاریخ پایان : یکشنبه ۲۴ آبان ۹۴            ۱۵ نوامبر ۲۰۱۵ میلادی       Sun 15 November 15

آدرس: آلمان، برلین، مرکز نمایشگاه های بین المللی برلین

نمایشگاه صنایع دستی برلین

نمایشگاه صنایع دستی برلین

نمایشگاه صنایع دستی برلین

نمایشگاه صنایع دستی برلین

نمایشگاه صنایع دستی برلین

نمایشگاه صنایع دستی برلین

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×