اروپا

نمایشگاه بین المللی غواصی پاریس

نمایشگاه غواصی پاریس

 Dive Show-Paris

نمایش غواصی یکی از نمایشگاه های فرانسه است که مربوط به غواصی می باشد و از ۸ تا ۱۱ ژانویه ۲۰۱۶ در پاریس برگزار می شود. بنابراین با توجه به این که این یک رویداد منحصر به فرد، بین المللی، و معروف و مطرح در سطح جهانی است، به افرادی که حیطه ی فعالیت شان در این زمینه ها می باشد اکیدا توصیه می شود به عنوان بازدید کننده و یا غرفه دار در این رویداد حضور بیابند. اگر زمینه ی فعالیت شما مربوط به غواصی می شود، پس نمایش بین المللی پاریس همان نمایشی است که شما باید در آن حضور بیابید.

نمایشگاه غواصی پاریس

نمایشگاه غواصی پاریس

kimxggaijدر این نمایشگاه علاقه مندان این زمینه می توانند تجربیات خود را با هم به اشتراک بگذارند. با غرفه گذاری در این نمایشگاه شما مطمئن خواهید شد که مشتری ها و بازارهایی را می یابید که برند شما را مطرح تر می کنند و میزان گردش مالی تان را نیز افزایش می دهند. مهم تر از آن، حضور شما در این نمایشگاه شما می توانید از مزایای فعالیت های گسترده ی ارتباطی و اطلاعات رسانی رایگانی بهره مند باشید که توسط سازمان مربوطه در اختیار شما قرار داده می شود. در ۱۶ سال گذشته، استقبال از این نمایشگاه هر بار بیشتر وبیشتر می شد.  تمام ذی نفعین این حیطه را به این نمایشگاه فرا خوانده می شوند: آژانس های مسافرتی، هنرمندان، مراکز غواصی، ناشرین مربوطه، تولید کننده ها و تاجرین، و دفاتر توریستی.

نمایشگاه غواصی پاریس

نمایشگاه غواصی پاریس

bcgel6kziاین رویداد هر روز از ساعت ۱۰ صبح باز می شود و جمعه ۱۸ دی راس ۹ شب، شنبه و یک شنبه ۱۹ و ۲۰ دی راس ۷ غروب،  و دوشنبه ۲۱ دی نیز راس ۳ عصر بسته می شود. مبلغ ورودی به این شرح است: ۱۲ یورو برای ۲ روز، ۲۱ یورو برای ۳ روز، ۲۷ یورو برای ورود گروهی، ده یورو برای افراد بالای ۱۱ سال و ورود کودکان کمتر از ۸ سال نیز رایگان می باشد.در نمایشگاه فضایی جهت پارکیینگ ماشین و اتوبوس نیز تخصیص داده شده است. در ورودی همچنین قسمتی برای بازدیدکنندگان تعبیه شده است که در آن می توانند لباس ها، کلاه ها و چمدان های خود را بگذارند. امنیت وسایل شما تضمین شده است. هم چنین یک رستوران و دو فست فود نیز در سالن چهار وجود دارد. طبق مقررات پورته د ورسای ورود حیوانات غیر مجاز است. با تور اروپا و یا تور فرانسه سفر کنید و ار نمایشگاه های اروپا بازدید کنید.

نمایشگاه غواصی پاریس

نمایشگاه غواصی پاریس

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×