اروپا

نمایشگاه قایق دوسلدورف آلمان

نمایشگاه قایق دوسلدورف

Boot Dusseldorf

یکی از نمایشگاه های آلمان که در ۳ تا ۱۱ بهمن برگزار می شود، نمایشگاه قایق دوسلدورف می باشد. این نمایشگاه به عنوان بازار مرکزی اروپا برای قایق ها و محصولات ورزش های آبی، موثرترین بستر برای بهترین های بین المللی در این صنعت خاص می باشد و پذیرای مارک های مشهور، تامین کنندگان خدمات تخصصی و توزیع کنندگان در بخش های قایقرانی، قایقرانی با قایق بادبانی، ورزش های آبی و بخش های ورزشی می باشد. نمایشگاه قایق ۲۰۱۶ با ۱۱۶ غرفه دار از ۸ کشور، فضای ۱۱۰۰۰ متر مربع و ۳۴۰۰۰ بازدید کننده کار خود را آغاز کرد. ۲۴۰۲۰۰ بازدید کننده به بازدید این نمایشگاه آمدند تا خود را از آخرین نوآوری ها و رویه ها در بخش های این نمایشگاه آگاه سازند.

نمایشگاه قایق دوسلدورف

نمایشگاه قایق دوسلدورف

barge-clipart-boat-clip-art-11-qprغرفه داران این نمایشگاه، خدمات و محصولات خود را در فضای ۹۰۳۶۵ متر مربع ارایه دادند. بخش های نمایشگاه عبارتند از: قایق ها و قایق های بادبانی، موتور ها و اتصالات فنی، تجهیزات و اتصالات، خدمات، قایق های تک پارویی، قایق پارویی اسکیموها، قایق های دو پارویی (خدمات و لوازم)، اسکی روی آب، ویک بورد، موج سواری، خدمات و لوازم جت اسکی، تجهیزات غواصی، موج سواری، موج سواری با بورد های بادبان دار، موج سواری با کایت، ماهی گیری، صنایع هنر های دریایی، سازمان ها، مقامات، انجمن ها، تفرجگاه های ساحلی و لوازم ورزش های آبی. غواصان هر چیزی که به آن برای سرگرمیشان نیاز دارند می توانند در این نمایشگاه پیدا کنند.

نمایشگاه قایق دوسلدورف

نمایشگاه قایق دوسلدورف

boat-20clip-20art-9cr7mjzce-qpr اولین نمایشگاه قایق در تاریخ ۲۷ نوامبر ۱۹۶۹ برگزار شد و هر سال برگزار برپا می شود. در نمایشگاه سال ۲۰۱۵ بستری برای ارایه ۱۷۷۳ غرفه دار ایجاد شد. جایزه سال قایق اروپایی توسط مجله آلمانی Yacht در سال ۲۰۰۱ و جایزه سال قایق قدرت اروپایی توسط مجله آلمانی Boote در سال ۲۰۰۵ به نمایشگاه قایق دوسلدرف تعلق گرفت. بازدید کنندگانی که به این نمایشگاه می آیند عبارتند از: اشخاص حقیقی علاقمند، تجارت قایق ها و لوازم مربوط به آنها، تجارت محصولات ورزشی، موج سواری، خرده فروشان تجهیزات غواصی و ماهی گیری، مدارس ورزش های آبی. ساعات کاری این نمایشگاه هر روز از ساعت ۱۰صبح الی ۶ بعد از ظهر می باشد. با تور آلمان و یا تور اروپا سفر کنید و از بهترین نمایشگاه های اروپا بازدید کنید.

نمایشگاه قایق دوسلدورف

نمایشگاه قایق دوسلدورف

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×