اروپا

نمایشگاه مد و عروسی دوسلدورف

نمایشگاه مد و عروسی دوسلدورف

InterBride

یکی از نمایشگاه های جذاب و پرطرفدار در آلمان، نمایشگاه مد و عروسی است که در تاریخ ۲۵ تا ۲۷ ژوئن ( ۵ تا ۷ تیرماه) در شهر دوسلدورف برگزار می شود. در این نمایشگاه که از بهترین نمایشگاه های آلمان به شمار می رود، آخرین مدل های لباس و لوازم عروس، مجلات عروس، کفش عروس، پوشاک کودکان، لباس داماد و پوشاک مردانه به معرض نمایش درمی‌آید. این نمایشگاه به یکی از نمایشگاه های برجسته در صنعت، هم در سطح ملی و هم در سطح بین المللی تبدیل شده است.

نمایشگاه مد و عروسی دوسلدورف

نمایشگاه مد و عروسی دوسلدورف

indexبا انتخاب تور اروپا و یا تور آلمان می توانید در نمایشگاه مد و عروسی آلمان شرکت کنید. مساحت این نمایشگاه در آخرین دوره افزون‌بر ۱۵هزار متر مربع بوده و حدود ۲۰۰ غرفه‌دار محصولات مختلف خود را در آن به نمایش گذاشتند. همچنین ۳۷۰ مجموعه کار طراحی جدید در معرض نمایش قرار گرفت که این آمار به‌طور تقریبی ۲ برابر سال ۲۰۱۳م بوده است. نمایشگاه مد و عروسی در این دوره ۵ طراح برتر را هم معرفی کرد. از بین تمام افراد ثبت‌نام شده، هیات داوران ۴ نامزد آلمانی و یک نامزد انگلیسی را انتخاب کرد که کارشان برای عموم مردم نمایش داده شد. هدف از این کار، کمک به افراد حاضر در این صنعت است تا بتوانند در یک جایگاه بین‌المللی با همکاران خود در بازار ارتباط برقرار کنند.

نمایشگاه مد و عروسی دوسلدورف

نمایشگاه مد و عروسی دوسلدورف

imagesطراحان بین المللی همراه با غرفه داران منتخب و طراحان جوان، یک نمایش مد بی نظیر برای این نمایشگاه که از بهترین نمایشگاه های اروپاست، به وجود می آورند. از آنجا که «اینتربرید» به‌عنوان یک اجتماع سطح بالا از تولیدکنندگان مشهور، برند جدید و تازه‌واردان و مبتدیان به شمار می‌آید بنابراین سطح وسیعی از مخاطبان را دربرمی‌گیرد و به نمایشگاهی بین‌المللی و پیشرو در صنعت عروسی تبدیل شده است. براساس گزارش سایت رسمی دوسلدورف نمایشگاه عروس در سال ۲۰۱۴ میلادی سفارش حدود ۳هزار شرکت بین‌المللی را مدیریت کرد که این آمار در سراسر جهان بی‌نظیر است.

نمایشگاه مد و عروسی دوسلدورف

نمایشگاه مد و عروسی دوسلدورف

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×