اروپا

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

Musikmesse

Musikmesse نمایشگاهی بین المللی در آلمان است که از ۷ تا ۱۰ آوریل ۲۰۱۶ برابر با ۱۹ تا ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ از ساعت ۱۰ تا ۱۹، در شهر فرانکفورت برگزار خواهد شد. به عنوان بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه بین المللی و تخصصی آلات و ادوات موسیقی برای اولین بار در سال ۱۹۸۰ برگزار شد. این نمایشگاه هر ساله با نمایش ادوات و ابزار آلات موسیقی، متخصصان و هنردوستان را گرد هم می آورد. با تور آلمان سفر کنید و در بهترین نمایشگاه های آلمان شرکت کنید. 

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

images_1در این نمایشگاه هنرمندان، شرکت ها، موسسات و تمامی گروه‌های حرفه‌ای در زمینه تهیه و تولید ادوات موسیقی، تجهیزات صوت و صدا و فناوری های مختلف عرصه هنر موسیقی شرکت می کنند. متقاضیان حضور در این نمایشگاه از جمله سازندگان سازهای مختلف موسیقی و متعلقات مربوطه امکان رزرو غرفه در این نمایشگاه را خواهند داشت.

از مزایای غرفه گزاری در این نمایشگاه بهترین موقعیت برای ارتباط با غرفه گزاران صاحب نام و تولید کنندگان مطرح دنیا، ملاقات با تامین کنندگان آلات موسیقی سرتاسر دنیا، ارائه جدید ترین طرح ها و کالا های روز، چاپ لوگو و اطلاعات در کتاب musikmesse، غرفه در محل مطلوب با توجه به تخصص غرفه گزار، استفاده رایگان از دایرکتوری مجازی نمایشگاه، گسترش بازارهای هدف و صادرات، آشنایی با رقبا، محصولات مشابه و قیمت گزاری های جهانی است.

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

imagesگروه محصولات این نمایشگاه شامل انواع پیانو آکوستیک و دیجیتال –  انواع گیتار آکوستیک، کلاسیک – انواع طبل، تمبک، درام، دف – فلوت، ساکسیفون، ترومپت، شیپور- انواع تار، سه تار، تنبور، عود، ساز های زهی سنتی و قدیمی متعلق به ملل مختلف – آکاردیون، ساز دهنی- لوازم، دستگاه ها و تجهیزات مخصوص دی جی  می شود.

این نمایشگاه فرصت دیدار با هنرمندان معروف و شنیدن صدای آن ها در کارگاه ها و نمایش محصولات، حضور در کنسرت های متعدد، جلسات گرفتن امضا، رویداد ها، مراسم اهدای جوایز و غیره را به بازدید کنندگان می دهد. در دوره قبل ۲۰۱۴ -۱۳۹۳ این نمایشگاه غرفه داران ۱۳۴۵ شرکت از ۵۱ کشور و بازدیدکنندگان ۶۵ هزار و ۳۶۲ نفر از ۱۴۲ کشور بودند. با تور اروپا سفر کنید و در بهترین نمایشگاه های اروپا شرکت کنید.

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

 

اروپا تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×