اروپا

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

Musikmesse

Musikmesse نمایشگاهی بین المللی در آلمان است که از ۷ تا ۱۰ آوریل ۲۰۱۶ برابر با ۱۹ تا ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ از ساعت ۱۰ تا ۱۹، در شهر فرانکفورت برگزار خواهد شد. به عنوان بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه بین المللی و تخصصی آلات و ادوات موسیقی برای اولین بار در سال ۱۹۸۰ برگزار شد. این نمایشگاه هر ساله با نمایش ادوات و ابزار آلات موسیقی، متخصصان و هنردوستان را گرد هم می آورد. با تور آلمان سفر کنید و در بهترین نمایشگاه های آلمان شرکت کنید. 

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

images_1در این نمایشگاه هنرمندان، شرکت ها، موسسات و تمامی گروه‌های حرفه‌ای در زمینه تهیه و تولید ادوات موسیقی، تجهیزات صوت و صدا و فناوری های مختلف عرصه هنر موسیقی شرکت می کنند. متقاضیان حضور در این نمایشگاه از جمله سازندگان سازهای مختلف موسیقی و متعلقات مربوطه امکان رزرو غرفه در این نمایشگاه را خواهند داشت.

از مزایای غرفه گزاری در این نمایشگاه بهترین موقعیت برای ارتباط با غرفه گزاران صاحب نام و تولید کنندگان مطرح دنیا، ملاقات با تامین کنندگان آلات موسیقی سرتاسر دنیا، ارائه جدید ترین طرح ها و کالا های روز، چاپ لوگو و اطلاعات در کتاب musikmesse، غرفه در محل مطلوب با توجه به تخصص غرفه گزار، استفاده رایگان از دایرکتوری مجازی نمایشگاه، گسترش بازارهای هدف و صادرات، آشنایی با رقبا، محصولات مشابه و قیمت گزاری های جهانی است.

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

imagesگروه محصولات این نمایشگاه شامل انواع پیانو آکوستیک و دیجیتال –  انواع گیتار آکوستیک، کلاسیک – انواع طبل، تمبک، درام، دف – فلوت، ساکسیفون، ترومپت، شیپور- انواع تار، سه تار، تنبور، عود، ساز های زهی سنتی و قدیمی متعلق به ملل مختلف – آکاردیون، ساز دهنی- لوازم، دستگاه ها و تجهیزات مخصوص دی جی  می شود.

این نمایشگاه فرصت دیدار با هنرمندان معروف و شنیدن صدای آن ها در کارگاه ها و نمایش محصولات، حضور در کنسرت های متعدد، جلسات گرفتن امضا، رویداد ها، مراسم اهدای جوایز و غیره را به بازدید کنندگان می دهد. در دوره قبل ۲۰۱۴ -۱۳۹۳ این نمایشگاه غرفه داران ۱۳۴۵ شرکت از ۵۱ کشور و بازدیدکنندگان ۶۵ هزار و ۳۶۲ نفر از ۱۴۲ کشور بودند. با تور اروپا سفر کنید و در بهترین نمایشگاه های اروپا شرکت کنید.

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

 

برای تور اروپـــــا چــــــی نیاز داریــــــــــــد؟؟؟؟!!!!
**********
قیمــــــت منــــاســـــب
**********
تنـــوع پیـــشنهادات مناسب برای خانوادگی ،بیزنسی ،ماجراجویانه ،بوم گردی و....
**********
تیم تخصصی و حـــــــرفـــــــــــه ای مــــــــــجـــــــــری **********
راهنــــــــــــمایـــی کــــــــــــــــــامل برای استفاده از تمامی فرصت های سفر
**********
و... **********
با سالها تجربه این افتخار را دایم که بگویم اروپا تخصص ماست
**********
منتظر تماستان هستیم ۸۸ ۵۰ ۵۰ ۱۲
about

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

سئو    هزینه سئو

×