اروپا

نمایشگاه نانوتکنولوژی یونان

نمایشگاه نانوتکنولوژی یونان (Nanotexnology) یکی از مهمترین نمایشگاه های یونان است که در ۲ تا ۹ ژوئیه (۱۲ تا ۱۹ تیرماه) در شهر تسالونیکی در هتل Porto Palace برگزار می شود. این نمایشگاه بزرگترین بازار برای نانو تکنولوژی، مواد نانو و برنامه ها، محصولات و تحقیقات الکترونیک ارگانیک در اروپاست. فناوری نانو یکی از مهم‌ترین فناوری‌ های قرن ۲۱ محسوب می‌شود که انقلابی در تمامی جوانب زندگی بشر ایجاد کرده است ، به طوری‌ که جامعه جهانی در پی گسترش این فناوری در ابعاد مختلف است. 

نمایشگاه نانوتکنولوژی یونان

نمایشگاه نانوتکنولوژی یونان

 اگر شما به دنبال آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی و محصولات جدید هستید، نمایشگاه نانوتکنولوژی جای مناسب آن است. این نمایشگاه فرصت های موجود در زمینه های نانو تکنولوژی و اجزای الکترونیکی آلی را بررسی و کشف می‌کند و اجتماع قدرتمندی از دو هزار محقق ، دانشمند ، مهندس و افراد حرفه ای در حوزه های تکنیکی و کسب و کار شامل می شود. نانوتکنولوژی از بزرگترین نمایشگاه های اروپا محسوب می شود.

نمایشگاه نانو یونان ۲۰۱۶ شامل رویدادهای مهم و بین‌المللی زیر است:

  1.   سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی علم نانو و نانو تکنولوژی، پنجم تا هشتم جولای
  2.   نهمین نشست بین‌المللی در خصوص اجزای الکترونیکی آلی انعطاف پذیر، چهارم تا هفتم جولای
  3.   دهمین دوره ی تابستانی علم نانو و نانو تکنولوژی ، اجزای الکترونیکی آلی و نانو داروها ، دوم تا نهم جولای
  4.   ششمین نمایشگاه نانو تکنولوژی معروف به NANOTEXNOLOGY Expo ، چهارم تا هشتم جولای

با شرکت در این نمایشگاه این فرصت را دارید که در معرفی و ایجاد ارتباط بین محققان قوی و شرکت های معتبر، شرکت داشته و با دیگر کسب و کارها حضوری تماس داشته باشید. همچنین فرصت دارید که محصولات و نتایج تحقیقاتتان را ارائه بدهید. اگر قصد شرکت در نمایشگاه های بین المللی را دارید، تور اروپا و تور یونان با افتخار کلیه امکانات و تجربیاتی که به پشتوانه سالها فعالیت در این حوزه اندوخته است را در اختیار شما قرار می دهد.

نمایشگاه نانوتکنولوژی یونان

نمایشگاه نانوتکنولوژی یونان

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×