اروپا

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی میلان ایتالیا

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی میلان 

ITMA Int’l Exhibition Of Textile Machinery

نمایشگاه نساجی میلان که هر چهار سال یکبار برگزار می گردد، بزرگترین رویداد جهان در زمینه فناوری نساجی و پوشاک محسوب می شود. این نمایشگاه بهترین فرصت برای آگاهی از محصولات و تکنولوژی های جدید صنعت نساجی و بهترین موقعیت برای برقراری ارتباط با شرکت ها و خریداران مهم بازار جهانی نساجی می باشد. این نمایشگاه در سال ۲۰۱۱ در شهر بارسلون اسپانیا برگزار شد و دورآتی آن در سال ۲۰۱۵در شهر میلان ایتالیا برگزار میشود.

نمایشگاه نساجی در میلان

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی میلان

1283808011_hana-2ایتما ITMA بزرگترین نمایشگاه صنعت نساجی جهان و یکی از مهمترین نمایشگاه های ایتالیا محسوب میشود که توسط سماتکس CEMATEX اداره میگردد. سماتکس سازمانی است که توسط اتحادیه های ماشین آلات نساجی۹ کشور اروپائی بلژیک ، فرانسه ، هلند ، ایتالیا ، آلمان ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس و بریتانیا ایجاد شده است. نمایشگاه ایتما به نوعی المپیک صعنت ساخت ماشین آلات نساجی محسوب میشد که از سال ۱۹۵۱ هر چهار سال یک بار برگزار میشود .

نمایشگاه نساجی و ماشین آلات صنعت نساجی میلان در سال ۲۰۱۵ کامل ترین و جامع ترین نمایشگاه در در صنعت تولید و فناوری های پوشاک و نساجی در دنیا خواهد بود. نمایشگاه نساجی ایتالیا پس از شانزدهمین دوره ی خود که در بارسلونای اسپانیا برگزار شد، با این نمایشگاه ترکیب شد. نمایشگاه نساجی ۲۰۱۱ که در سالن نمایشگاهی بارسلون با مساحتی حدود ۲۰۰,۰۰۰ متر مربع برگزار شد، بیش از ۱۰۰,۰۰۰ شرکت کننده را به خود جذب کرد.

نمایشگاه نساجی ایتالیا 2015

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی میلان

can-stock-photo_csp14542117نمایشگاه نساجی ایتما بالغ بر ۱۰۰,۰۰۰ بازدیدکننده از ۱۴۰ کشور دنیا دارد. توری های قیطانی و گلدوزی مواد, تجهیزات عملیات کارخانه, مواد رنگی و رنگرزی و مواد شیمیایی، پوشاک و محصولات نساجی و لوازم جانبی ، الیاف و نخ بافته نشده، نخ برای بافندگی و جوراب بافی ،سایر محصولات و خدمات برای صنعت نساجی نخ ریسی و لوازم جانبی، تجهیزات بافندگی و وسایل اندازه گیری و غیره در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته می شوند. همراه با تور اروپا و یا تور ایتالیا از بهترین نمایشگاه های اروپا بازدید کنید.

ساعت بازدید از نمایشگاه نساجی میلان

شرکت کنندگان:
۱۲-۱۹ نوامبر :از ساعت ۱۰ تا ۲۰
بازدید کنندگان:
۱۲-۱۸ نوامبر : از ساعت ۱۰ تا ۱۹
نوامبر ۱۹ : ۱۰۰۰از ساعت ۱۰ تا ۱۶

نمایشگاه محصولات نساجی

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی میلان

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×