اروپا

نمایشگاه های هانوفر

نمایشگاه های هانوفر

هانوفر به شهر نمایشگاه‌ها معروف است، بزرگترین نمایشگاه کامپیوتر دنیا یا سبیت، و نمایشگاه صنعت و تکنولوژی، نمایشگاه هانوفر (هانوفر فِیر)، که هر دو در بهار برگزار می‌شوند از مهم‌ترین‌ها هستند. مهم ترین نمایشگاه های اروپا در این شهر برگزار می شوند. هنگام برگزاری نمایشگاه‌ها، روزها در غرفه‌ها و شب‌ها در شهر شلوغ می‌شود. در کنار آن‌ها، نمایشگاه خودروهای سنگین، فناوری بیوتکنولوژی، و نمایشگاه دام و حیوانات، از نمایشگاه‌های مورد علاقه‌ی صنعت‌گران و بازرگانان است.

نمایشگاه های هانوفر

نمایشگاه های هانوفر

exhibits-free-clip-artبا تور اروپا به آلمان سفر کنید و از نمایشگاه های آلمان بازدید کنید. مهم‌ترین نکته در مورد هانوفر اصولاً همین است که به عنوان یک شهر نمایشگاهی در سطح جهان مطرح است. نمایشگاه‌های هانوفر دو گونه‌اند: آن‌ها که همه ساله برگزار می‌شوند و آن‌ها که لزوماً همه ساله برگزار نمی‌شوند. اما آن‌هایی که همه ساله برقرارند این‌ها هستند:‏

 • CeBIT
  سالیانه و در چند روز از ماه مارس داخل ِ محوطه‌ی اکسپو برگزار می شود. این بزرگ‌ترین نمایشگاه کامپیوتر در دنیاست و طرفداران تکنولوژی از آن لذت خواهند برد.
 • Hannover messe
  یک نمایشگاه مشهور است که مربوط به صنعت و تکنولوژی است.
 • Spring Festival
  یک فستیوال بهاره که در آن جشن و شادی و خوشی می کنند.‏
 • Masala World-beat Festival
  موسیقیدان‌های سبک‌های مختلف از سرتاسر دنیا گرد هم می‌آیند تا در این همایش شرکت کنند، این جشنواره به تابستان هم کشیده می‌شود و کل شهر را در بر می‌گیرد.
 • International Firework Competition
  رقابت جهانی آتش بازی است که هر سال بین می و سپتامبر برگزار می‌شود، هر نمایش آن نزدیک نیم ساعت ممکن است طول بکشد.
 • Rubber Duck Race
  رویداد یک روزه‌ی شادی است که خصوصاً برای بچه‌ها جالب است، این یک مسابقه است که بین اردک‌های پلاستیکی روی رودخانه برگزار می‌شود، البته این اردک‌های پلاستیکی را آدم‌ها حرکت می‌دهند.
 • Christmas Market
  بازار کریسمس همه ساله در همین ایام برگزار می‌شود. یکی از دیدنی‌ترین قسمت‌های این بازار نمایشگاهی در حاشیه اش است که در آن مجسمه‌های یخی را نمایش می‌دهند.

نمایشگاه های هانوفر

نمایشگاه های هانوفر

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×