اروپا

نمایشگاه هفته سبز برلین

نمایشگاه هفته سبز برلین

Berlin International Green Week

هفته سبز بین‌المللی مکان ملاقات مهمی برای کشاورزی بین‌المللی در آلمان بوده و امروز مهمتر از همیشه است. در ۱۳۹۳، غرفه‌داران، بازدیدکنندگان و سیاستمداران عالی رتبه از سراسر جهان یکبار دیگر به برلین آمدند. در هفته سبز برلین مواد خوراکی لذیذ از میوه ها و سبزیجات، ماهی و گوشت و آبمیوه های بسیاری به نمایش گذاشته می شود به دنبال گرایشات مصرف‌کننده، منبع‌یابی محلی نقش مهم رو به رشدی را ایفا می‌کند. با تور آلمان سفر کنید و از بهترین نمایشگاه های آلمان بازدید کنید.

800px-Berlin_Grüne-Woche_0041

index_1هشتادمین نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی و کشاورزی «هفته سبز برلین» از ۱۶ تا ۲۵ ژانویه ۲۰۱۵ برابر با ۲۶ دی تا ۵ بهمن ۱۳۹۳ برگزار می‌شود. تنها نمایشگاه‌ جامع برای صنایع غذایی، کشاورزی و باغبانی در اروپاست. هفته سبز در برلین نقطه شروع اجتماع غذا و کشاوری (GFFA) است که دارای بیش از ۷۰ وزیر دپارتمانی می‌باشد. تولیدکنندگان از سراسر جهان به هفته سبز بین‌المللی می‌آیند تا بازار خوراکی و کالاهای مجلل را آزمایش نموده و تصویر برند خود را تقویت نمایند. منابع تجدیدشدنی، کشاورزی ارگانیک، توسعه روستایی و باغبانی همچنان در هفته سبز بین‌المللی از اهمیت برخوردار هستند. این نمایشگاه نخستین بار در سال ۱۹۲۶ برگزار شد و در سال ۲۰۱۴ با مشارکت ۱،۶۸۹ غرفه‌گذار از ۶۹ کشور و ۴۱۱،۷۳۱ بازدیدکننده در فضایی به وسعت ۱۲۴،۷۰۰ یکی از موفق‌ترین دوره‌های اجرای خود را پشت سر گذاشت.

تور نمایشگاهی هفته سبز برلین

نمایشگاه هفته سبز برلین

index موفقیت این نمایشگاه (همچون سال های قبل) به صورت گسترده در رسانه ها منعکس داده می شود، از جمله ۱۵۰۰۰ خبر در روزنامه و مجلات آلمان، ۴۰۰ برنامه تلویزیونی و ۱۵۰۰ برنامه رادیویی. از جمله محصولاتی که در این نمایشگاه ارائه می شود می توان به انواع گوشت و سوسیس، غذاهای دریایی، چایی، انواع سبزیجات و ادویه جات، ماشین آلات کشاورزی و باغبانی، انواع بذرها، گلخانه ها و لوازم باغبانی، پرورش حیوانات خانگی و لوازم ماهیگیری اشاره کرد. علاوه بر این در نمایشگاه هفته سبز برلین یک بخش ویژه جهت نمایش لوازم و وسایل آشپزخانه و همچنین لوازم خانه اختصاص یافته است. با تور اروپا سفر کنید و از بهترین نمایشگاه های اروپا بازدید کنید.

گروه محصولات:

• صنایع غذایی
• کشاورزی
• باغبانی
• اطلاعات مصرف‌کننده
• تأسیسات و تجهیزات بومی
• جنگلداری
• آشپزخانه و تجهیزات آشپزخانه
• حیوانات، حیوانات خانگی
تور نمایشگاه هفته سبز برلین

نمایشگاه هفته سبز برلین

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×