اروپا

نمایشگاه کتاب کودک بولونیا

نمایشگاه کتاب کودک بولونیا

Bologna Children’s Book Fair

یکی از مهمترین نمایشگاه های ایتالیا که هر ساله در ۱۶ تا ۱۹ فروردین در شهر بولونیا در فضایی به مساحت بیست هزار متر مربع برگزار می شود. این نمایشگاه که از سال ١٩٦٢ برگزار می شود، بزرگترین رویداد جهان در زمینه کتاب و محصولات چند رسانه ای کودکان به شمار می آید. این نمایشگاه فروش مستقیم کتاب نداشته و برنامه هایی چون نشست های کتابخوانی برای کودکان هم در آن برگزار نمی شود.

نمایشگاه کتاب کودک بولونیا

نمایشگاه کتاب کودک بولونیا

closed-book-clip-art-9izxdg9ie-qprمخاطبان و بازدیدکنندگان این نمایشگاه، نویسندگان و تصویرگران کتاب کودک، ناشران و نمایندگان آن ها، تهیه کنندگان فیلم و برنامه های تلویزیونی، کتابداران، فروشندگان و توزیع کنندگان کتاب هستند. البته آموزگاران مدارس و سازمان های بین المللی هم می توانند به عنوان بازدیدکننده در این نمایشگاه شرکت کنند. اهداف برگزارکنندگان نمایشگاه بولونیا معرفی بهترین کتاب ها و آثار چندرسانه ای برای کودکان، ایجاد فرصت های همکاری بین ناشران، بحث و تبادل نظر درباره بخش های مورد توجه مخاطبان و البته ایجاد محیطی مناسب برای خرید و فروش حقوق آثار است.

نمایشگاه کتاب کودک بولونیا

نمایشگاه کتاب کودک بولونیا

boy-reading-a-book-qprناشران کتاب کودک از سراسر دنیا در طول ۵۰ سال است که هر ساله در ابتدای بهار ، با هم ملاقات می کنند. بازدید از نمایشگاه یعنی ارتباط با جامعه بین المللی و معتبر فعالان حرفه ای صنعت کتاب و نشر. این نمایشگاه فرصتی بی بدیل برای دریافت بیشترین اطلاعات از بازاری شایسته خواهد بود که بولونیا در ابعاد واقعی جهانی آن ارائه می دهد. در این نمایشگاه همچنین می توانند فرصت های جدید تجاری ایجاد کنند و به مباحثه و گفت و گو در خصوص آخرین روند بازار بپردازند. نمایشگاه کتاب کودک بلونیا مترجمان را نیز به قرار ملاقاتی بی نظیر با نشرهای حرفه ای کودک دعوت می کند.

نمایشگاه کتاب کودک بولونیا

نمایشگاه کتاب کودک بولونیا

bookstore-clipart-14971277-qprحدود ۱۲۰۰ غرفه دار، از ۷۵ کشور دنیا و همچنین ۲۵٫۰۰۰ نمایشنده بین المللی حرفه ای از سراسر دنیا در سال ۲۰۱۳ در این نمایشگاه حضور یافتند. این نمایشگاه بیش از ۲۰٫۰۰۰ متر مربع فضای نمایشگاهی را به خود اختصاص داده است که طراحی ساده و آسانی جهت دسترسی بهتر دارد. سال هاست که ناشران ایرانی در نمایشگاه کتاب بلونیا فعال بوده اند، هم چنین کتاب های کودک ایرانی در نمایشگاه کتاب بولونیا در سالهای اخیر چندین جوایز را از آن خود کرده اند، در مجموع هم نویسندگان و هم تصویرگران کتاب کودک ایران فعال و توانا هستند. با تور اروپا و یا تور ایتالیا سفر کنید و از نمایشگاه های اروپا بازدید کنید.

نمایشگاه کتاب کودک بولونیا

نمایشگاه کتاب کودک بولونیا

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×