اروپا

نمایشگاه گردشگری و ورزش های زمستانی مودنا ایتالیا

نمایشگاه گردشگری و ورزش های زمستانی

SKIPASS TOURIMO E SPORT INVERNALI

 SKIPASS یکی از بزرگترین نمایشگاه های گردشگری و ورزش های زمستانی در اروپاس که به مدت چهار روز در مودنا ایتالیا برگزار می شه. در این نمایشگاه که محل ملاقات دوستداران ورزش های زمستانیه، بهترین پیشنهادات برای تفریحات در کوه های آلپ به گردشگران داده می شه.

نمایشگاه گردشگری و ورزش های زمستانی در مودنا

نمایشگاه گردشگری و ورزش های زمستانی

ski-clip-art-2-1fi7l9vمحل نمایشگاه تجاری گردشگری و ورزش های زمستانی در مودنا که از مهمترین نمایشگاه های ایتالیاس و ۷ تا ۱۰ آبان برگزار میشه، در یک منطقه در خارج شهر در یک روستای کوهستانیه. تجهیزات، آموزش های رایگان و معرفی تفریحات زمستانی به بازدیدکننده ها، از برنامه های این نمایشگاهه. شیب هایی پوشیده از برف برای دوستداران اسکی در نظر گرفته میشه. در این پیست اسکی در ایتالیا، آموزش رایگان اسکی به کودکان و نوجوانان داده میشه. البته شرکت در این دوره ها برای همه سنین آزاده و تجهیزات اسکی هم در اختیارتون قرار می گیره.

نمایشگاه گردشگری و ورزش های زمستانی در ایتالیا

نمایشگاه گردشگری و ورزش های زمستانی

ski-clip-art-bridq6nc9اگه به تعطیلات و ورزش های زمستانی در کوه های آلپ علاقه دارین، می تونید در تاریخ برگزاری نمایشگاه با تور اروپا و یا تور ایتالیا سفر کنید. این نمایشگاه از محبوب ترین نمایشگاه های اروپاس. واسه شور و اشتیاق بخشیدن بیشتر به این نمایشگاه به بهترین عملکردها و ابتکارات نوآورانه جایزه هایی در نظر گرفته میشه که در پایان نمایشگاه به برنده ها داده میشه.

تاریخ شروع رویداد: ۷ آبان ماه ۹۴        ۲۹ اکتبر ۲۰۱۵ میلادی
تاریخ پایان رویداد: ۱۰ آبان ماه  ۹۴      ۰۱ نوامبر ۲۰۱۵ میلادی
محل برگزاری رویداد: اروپا، ایتالیا، مودنا، مرکز نمایشگاه های بین المللی مودنا ایتالیا

آدرس: ایتالیا، مودنا، مرکز نمایشگاه بین المللی مودنا ایتالیا
تلفن تماس: +۳۹ ۰۵۹ ۸۴۸۳۸۰
آدرس سایت: http://www.skipass.it
پست الکترونیک: [email protected]

نمایشگاه گردشگری و ورزش های زمستانی در شهر مودنا ایتالیا

نمایشگاه گردشگری و ورزش های زمستانی

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×