اروپا

نکات مهم در سفر به پاریس

نکات مهم در سفر به پاریس

 

پاریس شهر مد است. بسیاری از دفاتر اصلی مارک‌های معتبر کیف و کفش و لباس و عطر در پاریس است. هفته‌ی مد پاریس یک فستیوال دیدنی است. این فستیوال دو بار در سال، در اواخر ژانویه و اواخر سپتامبر در کاخ ورسای برگزار می‌شود.

کاخ ورسای

کاخ ورسای

مولن روژ و لیدو، دو سالن تئاتر معروف در منطقه‌ی شمال شهر پاریس هستند. برنامه‌های تئاتر ترکیبی از تمام هنرهای نمایشی و موزیکال است. بلیط‌هایش گران (٨٠ یورو و به بالا) ولی بسیار پرطرفدارند. دیدن این برنامه‌ها، به‌خصوص لیدو چیزی‌ست که به تجربه‌اش می‌ارزد.

مولن روژ و لیدو

مولن روژ و لیدو

– اگر اهل سینما باشید یکی از سرگرمی‌هایتان می‌تواند پیدا کردن سکانس‌های آشنا در فیلمها باشد: میدان شارل دوگل در روز شغال، هرم لوور در داوینچی کد، سالن تئاتر مولن روژ در فیلم مولن روژ، و کتابفروشی شکسپیر و شرکا (تقریباً روبروی نوتردام) در چندین فیلم مختلف. حتی ممکن است با هر رستوران پاریسی به یاد موش ِ کوچک کارتون راتاتویی بیفتید. ضمناً به فروشگاه بزرگ فیلم و موزیکِ ویرجین در خیابان شانزه‌لیزه حتماً سری بزنید. پشیمان نمی‌شوید!

کتابفروشی شکسپیر و شرکا

کتابفروشی شکسپیر و شرکا

– اتوبوس‌های گردشگری پاریس برای موقعی که نمی‌دانید پاریس را از کجا شروع کنید و آن‌قدر برنامه در ذهن دارید که گیج شده‌اید راه حل خوبی است. توقف این اتوبوس‌ها فقط در مقابل آثار دیدنی پاریس ‌است و از بلیط اتوبوس و مترو کمی گران‌تر است: ٢٥ تا ٣٠ یورو برای مدت یک تا دو روز.
خرید کردن در پاریس متفاوت است. ارزان نیست، ولی اجناس زیبایی می‌یابید. گالری لافایت، منطقه‌ی لادفانس، برج مون‌پارناس و مرکز خرید میدان ایتالی از مراکز خرید معروف پاریس و فرانسه هستند.

– برای رفت و آمد در پاریس، کارت‌های پاریس ویزیت گزینه‌ی بسیار خوبی است. این کارت‌ها رفت و آمد با مترو، اتوبوس، قطارهای RER و آسانسور- قطارهای مونمارتر را در بر می‌گیرد و به صورت ١، ٢، ٣ و ٥ روزه وجود دارد. بلیت‌های یک‌طرفه (یک‌ساعته) را نیز از دستگاه‌های درون ایستگاه‌های مترو می توان تهیه کرد.

جهت ثبت نام در تور اروپا و یا تور فرانسه با ما تماس بگیرید.

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×