اروپا

نیس شهر زیبایی ها

نیس شهر زیبایی ها

در فرانسه برای گردشگران، بعد از پاریس شهر ساحلی نیس بسیار جذاب و جالب توجه است. شهر نیس را شهر شنا و آفتاب می دانند. هتل های ماسه ای این ساحل یکی از رویایی ترین مکان های دنیا هستند. نیس پنجمین شهر بزرگ کشور فرانسه است. جمعیت این شهر ساحلی که هرساله تعداد زیادی گردشگر را به سمت خود می کشاند حدود ۳۴۸ هزار و ۷۲۱ نفر است. با تور اروپا به نیس سفر کنید و از دیدنی های فرانسه در این شهر لذت ببرید. 

نیس شهر زیبایی ها

نیس شهر زیبایی ها

firefox_screenshot_2014-12-06t12-27-52-421z-qpr بندر نیس به نام بندر Lympia معروف است. این بندر از سال ۱۷۴۵ میلادی راه اندازی شده و آغاز به کار کرده است. در حال حاضر این اسکله مهم ترین اسکله شهر نیس است. بندر کوچک دیگری نیز در ناحیه Carras شهر نیس قرار دارد. این بندرگاه، نخستین دروازه بارگیری شهر است.

نیس شهر زیبایی ها

نیس شهر زیبایی ها

canstock3628015-qpr نیس شهر همه است: شهر آفتاب دوستان؛ موزه‌دوستان و آن‌هایی که دنبال شور و حال و در عین حال آرامش اروپایی می‌گردند و در رستوران‌های فضای باز و پارک‌ها و پرومنادها پیدایش می‌کنند. نیس سرزمین آب و آفتاب و فضای سبز است. نیس از معروف‌ترین شهرهای جنوب‌ فرانسه است. با فرهنگ فرانسوی و رستوران‌های منحصربه‌فرد.

نیس شهر زیبایی ها

نیس شهر زیبایی ها

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×